Uroczysko Matylda

Oferta archiwalna

Świętochłowice, ul. Uroczysko

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 40 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Uroczysko Matylda

4 zdjęcia

Uroczysko Matylda
Uroczysko Matylda
Uroczysko Matylda
Uroczysko Matylda

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Tynki maszynowe na ścianach i sufitach. Kompletna instalacja elektryczna (bez białego montażu). Kompletna instalacja wod-kan. Ciepło miejskie, sieciowe, mieszkaniowe węzły cieplne, podłogówka w całym mieszkaniu, wszystkie okna z roletami elektrycznymi i zintegrowanymi moskitierami, wylewki cementowe na posadzce.

Konstrukcja budynku

Szkielet żelbetowy

Dach

Membrany dachowe oraz dachy zielone

Elewacja

Tynk silikonowy, deska elewacyjna Greinplast kolor złoty dąb

Stolarka okienna

Okna plastikowe, w okleinie obustronnej (kolor złoty dąb). Izolacyjność akustyczna 40 dB!

Drzwi zewnętrzne

Wejściowe do lokali stalowe systemowe

Balkony

Kompletna hydroizolacja + zabezpieczenie żywiczne

Posadzka

Jastrych - posadzka cementowa

Ściany

Tynki maszynowe gipsowe

Sufity

Tynki maszynowe gipsowe

Parapety zewnętrzne

Systemowe, w kolorze antracytowym - blacha powlekana

Parapety wewnętrzne

Do indywidualnego wykończenia

Instalacje

Internet, telewizja naziemna i satelitarna (anteny zbiorcze), elektryczna (bez białego montażu), wod-kan kompletna z obwodem cyrkulacyjnym

Ogrzewanie

Miejskie sieciowe + mieszkaniowe wymienniki ciepła (Logotermy)

Wentylacja

Mechaniczna w całym budynku, higrosterowana

Wyposażenie łazienki

Przygotowanie pod względem instalacyjnym

Wyposażenie kuchni

Przygotowanie pod względem instalacyjnym

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (65)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc) .
  • miejsca postojowe podziemne (87 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Opis inwestycji

Uroczysko Matylda logo

Nasze projekty przygotowujemy przede wszystkim z myślą o przyszłych mieszkańcach. Tak jest też w przypadku osiedla „Uroczysko Matylda”, które posiada wiele wyróżniających je atutów, a do jego wykonania podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością.

Jesteśmy rodzinną firmą, a nie gigantycznym deweloperem. Dla nas Świętochłowice to nie tylko miejsce, w którym realizujemy projekt, ale przede wszystkim rodzinne miasto. Działka i lokalizacja, na której powstaje inwestycja, jest nam znana od zawsze i nie jest nam obojętne, jakie będą Świętochłowice po zakończeniu budowy.

Uroczysko Matylda to nie jest projekt jeden z wielu. To apartamentowce, które będziemy oglądali codziennie, dlatego zależy nam na najwyższej jakości i zadowoleniu mieszkańców. Z naszych inwestycji chcemy być dumni, by każdy kolejny budynek nie tylko mógł trafić do naszego portfolio, ale też stał się zachętą do skorzystania z naszych usług.

Jest to drugi etap budowy zamkniętego osiedla znajdującego się w doskonałej lokalizacji tuż przy DTŚ, parku „Skałka” oraz przy ogrodach Jordanowskich. Domy wybudowane w pierwszym etapie inwestycji zostały już wyprzedane, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości apartamentów. Dzięki architektonicznej różności i szerokim wyborze pod względem metrażu mieszkań, każdy znajdzie dla siebie wymarzone cztery kąty.

Standard budynku

Inwestycja składa się z trzech jednakowych budynków charakteryzujących się harmonijną skandynawską architekturą połączoną z nowoczesną prostotą i minimalizmem architektury niemieckiej. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają przynależny taras oraz ogród. Na wyższych kondygnacjach do każdego mieszkania przynależy co najmniej jeden balkon lub taras, a dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy apartamenty z antresolą prowadzącą na przestronny taras.

Każde mieszkanie wyposażone jest w bardzo duże okna w okleinie dwustronnej z elektrycznymi roletami i zintegrowanymi moskitierami, w ogrzewanie podłogowe miejskie z mieszkaniowymi węzłami cieplnymi, z możliwością regulacji temperatury niezależnie w każdym pomieszczeniu oraz w wentylację mechaniczną rozmieszczoną w całym budynku.

Mieszkańcy naszego osiedla mają do dyspozycji wiele udogodnień. Należą do nich między innymi komórki lokatorskie, podziemny parking oraz duża i komfortowa winda. Wszystko to wykonane z wysokiej jakości materiałów. Budynki usytuowane są na terenie zamkniętym, co ma znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa i ochronę mienia.

Planując inwestycje zwracamy również uwagę na jakość wykonania części wspólnych, które również muszą podobać się naszym lokatorom. A dla najmłodszych mieszkańców przygotujemy bezpieczny i kolorowy plac zabaw.

Aby przekonać się o wysokiej jakości naszych inwestycji zapraszamy do zapoznania się również z naszą zakończoną inwestycją w Rudzie Śląskiej przy ulicy Katowickiej 150.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży budowlanej oraz dzięki własnej kadrze inżynieryjnej, technicznej i budowlanej jesteśmy w stanie zaoferować klientom nasze mieszkania w cenach zdecydowanie niższych niż u konkurencji.

Jesteśmy zespołem składającym się zarówno z młodych i odważnych pracowników, którzy szukają nowych rozwiązań i imponujących pomysłów, jak i pracowników z wieloletnim stażem, doświadczonych i rozsądnych, tonujących każdy projekt. Dzięki temu nasze projekty charakteryzuje innowacyjność i pomysłowość, która zawsze będzie bardzo praktyczna, trwała i rozsądna.

Inwestycja Uroczysko Matylda znajduje się w Świętochłowicach, ul. Uroczysko (0.7 km od Chorzowa), została zrealizowana przez Grupa Wyburzeniowa Południe.

Inwestycja Uroczysko Matylda została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Uroczysko Matylda nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Wyburzeniowa Południe przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (87 miejsc)

W inwestycji znajduje się 65 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Świętochłowice położone są w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W historii miasta dużą rolę odegrały wpływy niemieckie, które odcisnęły swoje piętno szczególnie w architekturze. Do intensywnego rozwoju Świętochłowic przyczynił się przemysł ciężki, głównie górniczy i hutniczy. Obecnie, niegdyś działające kopalnie miejskie zostały zamknięte. Na terenie miasta wciąż działa jednak dawna Huta Florian, obecnie część koncernu ArcelorMittal Poland. Mieszkańcy miasta do dyspozycji mają 6 zbiorników wodnych, w tym ze względu na znakomitą jakość wód, dwa wykorzystywane w celach rekreacyjnych (zalew Foryska oraz Wąwóz). Ciekawe zabytki, architektura i dobrze rozwinięta infrastruktura to zdecydowana wizytówka miasta. Od 2014 roku trwa intensywny proces Rewitalizacji Świętochłowic co wpływa na poprawę komfortu życia mieszkańców. Świętochłowice zyskały miano najgęściej zaludnionego miasta w Polsce i Europie. Miasto graniczy od północy z Bytomiem, od zachodu i południowego zachodu z Rudą Śląską, a od wschodu i południowego wschodu z Chorzowem. Układ komunikacyjny miasta pozwala na szybką podróż w obrębie całego Okręgu Przemysłowego. Tutejsi mieszkańcy to bardzo gościnna i otwarta społeczność, a panujący tu klimat sprzyja turystyce oraz rozwojowi rodziny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Uroczysko Matylda?

Świętochłowice oddalone są zaledwie 7 km od stolicy województwa śląskiego - Katowic. Tranzytowa trasa kolejowa biegnąca ze wschodu na zachód umożliwia mieszkańcom poruszanie się w kierunku Europy Zachodniej, Europy Południowej, Europy Wschodniej, a także na trasie połączeń krajowych. Przez Świętochłowice przebiegają także linie tramwajowe i autobusowe KZK GOP. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają szybki przejazd do pobliskich miast oraz ważnych aglomeracji na mapie Polski. W odległości około 35 km na północ od Świętochłowic znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Uroczysko Matylda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Uroczysko Matylda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świętochłowice Polna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Uroczysko Matylda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Uroczysko Matylda znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 3 w odległości 300 m, Przedszkole Miejskie nr 12 w odległości 350 m, Młodzieżowy Dom Kultury w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Uroczysko Matylda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Uroczysko Matylda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Uroczysko Matylda w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.01.2021
Data aktualizacji: 01.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: