Inwestycja przy ul. Walerego Sławka

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Walerego Sławka, oferowane bezpośrednio przez Grupa Proins

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Walerego Sławka

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Walerego Sławka
Inwestycja przy ul. Walerego Sławka
Inwestycja przy ul. Walerego Sławka

Najbliższe inwestycje

 • Dzień dobry na Heltmana
  od: 13 000 zł/m2

  Dzień dobry na Heltmana

  Gama-M Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Podgórze Duchackie, Kraków
  ul. Heltmana
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 50 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • mieszkania przy chmielnej
  od: 6 500 zł/m2

  mieszkania przy chmielnej

  Miastologia

  Lokal użytkowy Podgórze Duchackie, Kraków
  ul. Chmielna
  5.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 68 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Osiedle Dobra Forma etap IV

  Osiedle Dobra Forma etap IV

  Cracovia Property

  Lokal użytkowy Podgórze Duchackie, Kraków
  ul. Bochenka
  6.4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2024
  • Metraż: 33-262 m2
  • Lokali użytkowych: 8

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Walerego Sławka zlokalizowana jest w dzielnicy Wola Duchacka w Krakowie, w pobliżu Bonarka City Center.

Jest to nowoczesne, zamknięte, monitorowane osiedle składają się z sześciu budynków: trzech 5-piętrowych i trzech 8-piętrowych. Do wyboru deweloper zaproponował mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o różnorodnych, funkcjonalnych układach. Ciekawym rozwiązaniem jest zamontowanie w większości mieszkań nowoczesnej stolarki PCV z rozsuwanymi drzwiami. Dodatkowo w mieszkaniach, w oknach od strony ulicy, zastosowano szyby o podwyższonej izolacji termiczno-akustycznej. Centralne ogrzewanie i ciepła woda są z sieci miejskiej. Szczególnym uznaniem klientów cieszy się wysokość mieszkań w 8-piętrowych budynkach – 3,08 m, co daje poczucie większego komfortu i przestrzeni. Pod z każdym z budynków jest garaż wielostanowiskowy. Wewnątrz osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci. Na parterze znajdują się lokale użytkowe o powierzchniach 62 m2 i 89 m2 z wejściem bezpośrednio od ulicy Walerego Sławka. Od wschodu i południa teren otoczony jest zabudową jednorodzinną. Od strony zachodniej zlokalizowane są wielokondygnacyjne budynki wielorodzinne, oddzielone od terenu inwestycji ulicą Walerego Sławka. W pobliżu znajdują są liczne przedszkola, szkoły, żłobki oraz inne obiekty użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji przystanek komunikacji miejskiej. Ponadto sąsiedztwo zlokalizowanych nieopodal Parku Duchackiego i Krzemionek stanowi unikatową enklawę zieleni, gdzie można zaplanować wypoczynek z rodziną albo przejażdżkę rowerową. Należy również wspomnieć o blisko usytuowanych przystankach autobusowych, których lokalizacja stwarza dogodny dojazd do dowolnego miejsca Krakowa. W cenie mieszkania jest współwłasność działki!

Inwestycja Inwestycja przy ul. Walerego Sławka znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Walerego Sławka (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Proins.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Walerego Sławka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Walerego Sławka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Proins przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 6 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Walerego Sławka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Walerego Sławka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Walerego Sławka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zajezdnia Wola Duchacka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Walerego Sławka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Walerego Sławka znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Katolickie "Mali Artyści" w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Walerego Sławka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Walerego Sławka w odległości 330 m znajduje się Fizjo-strefa Gabinet Fizjoterapii Małgorzata Latoń-Izdebska, w odległości 330 m znajduje się Fizjo-strefa, rehabilitacja, masaż, terapia, ćwiczenia, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: