Krowodrza Fort

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pod Fortem, oferowane bezpośrednio przez Grupa Matejek

Kraków, Krowodrza, ul. Pod Fortem 2G

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 401 ofert w najbliższej okolicy!

Krowodrza Fort

5 zdjęć

Krowodrza Fort
Krowodrza Fort
Krowodrza Fort
Krowodrza Fort

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Warto tu mieszkać

Inwestycja Krowodrza Fort jest polecana przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkiej komunikacji z centrum miasta.

- ceny od 8100 zł/m2,

- własność gruntu,

- rachunek powierniczy zamknięty,

- bliskość terenów zielonych (park Krowoderski, park im. Stanisława Wyspiańskiego, planty Krakowskie),

- całodobowy monitoring,

- miejsca postojowe w dwupoziomowym garażu podziemnym,

- duży wybór komórek lokatorskich w garażu podziemnym,

- miejsca rowerowe zarówno na zewnątrz jak i w garażu podziemnym inwestycji,

- doskonałe połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta,

- nowoczesna architektura,

- funkcjonalne układy mieszkań,

- wszystkie mieszkania z balkonami lub tarasami,

TERMIN REALIZACJI IV KWARTAŁ 2021.

Inwestycja Krowodrza Fort znajduje się na Krowodrzy, ul. Pod Fortem 2G (2.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Matejek.

Inwestycja Krowodrza Fort została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Krowodrza Fort nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Matejek przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Krowodrza Górka, w której zlokalizowana jest inwestycja Krowodrza Fort, to jedna ze starszych dzielnic Krakowa. Ulica Pod Fortem to miejsce bezpośrednio sąsiadujące z murami dawnego fortu. Niedaleko inwestycji znajduje się Park Krowoderski oraz mniejszy Stary Park (park im. Wyspiańskiego). Zapewnia to możliwość spędzania wolnego czasu aktywnie i w zielonym otoczeniu. Krowodrza Górka bezpośrednio graniczy z dzielnicą Stare Miasto. Stąd też jest to miejsce najbliższe centrum miasta. Lokalizacja inwestycji Krowodrza Fort jest idealną bazą wypadową. Ulica Władysława Łokietka jest jedną z głównych ulic prowadzącą do centrum miasta, dlatego też mieszkańców Krowodrzy Fort dzielić będzie parę minut od Rynku Głównego w Krakowie. Park Krowoderski ma wiele do zaoferowania: jest przyjazny dla rodzin z dziećmi, zwierząt (duży wybieg dla psów), rowerzystów, rolkarzy oraz innych zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Boiska do siatkówki, piłki nożnej czy koszykówki dają możliwość spędzenia czasu wspólnie ze znajomymi, czy rodziną w sąsiedztwie miejsca zamieszkania – wystarczy pięć minut spacerem, by dotrzeć do parku. Ponadto w parku znajdują się maszyny do ćwiczeń siłowych – rowerki, sztangi i inne drabinki. Stary Park, czyli inaczej park im. Stanisława Wyspiańskiego znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Powstały na byłym, zasypanym austriackim forcie (stąd jego wygląd) tworzy idealne miejsce na popołudniowy spacer z rodziną (plac zabaw), czy zwierzakiem. Dla osób, które weekendami planują większe wypady poza miasto idealnym rozwiązaniem będzie Szlak Orlich Gniazd, który rozpoczyna się tuż przy obecnej pętli tramwajowej i przez Młynówkę Królewską prowadzi do Ojcowa.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krowodrza Fort?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krowodrza Fort mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Krowodrza Fort znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wybickiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krowodrza Fort znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krowodrza Fort znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Wesoły Zakątek w odległości 110 m, Młodzieżowy Dom Kultury im. Św. Jadwigi w odległości 180 m, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krowodrza Fort jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krowodrza Fort składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 230 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krowodrza Fort w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.10.2019
Data aktualizacji: 04.10.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: