Uroczy Zakątek

Mieszkania na sprzedaż ul. Braci Bronisława i Władysława Kordulów, oferowane bezpośrednio przez Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

wielicki, Wieliczka, ul. Braci Bronisława i Władysława Kordulów

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 306 ofert w najbliższej okolicy!

Uroczy Zakątek

20 zdjęć

Uroczy Zakątek
Uroczy Zakątek
Uroczy Zakątek
Uroczy Zakątek

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kaskada
  od: 5 800 zł/m2

  WLW Development

 • CZARNOCHOWICE " LEŚNY ZAKĄTEK"
  od: 6 000 zł/m2

  Centrum Krakowskich Nieruchomości

 • Wieliczka Park
  od: 7 252 zł/m2

  Jania Construction

Opis Inwestycji

Uroczy Zakątek logo

Uroczy Zakątek to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i wygodny styl życia w pobliżu centrum miasta. Kameralny charakter sprawia, że w tym miejscu można czuć się bezpiecznie, wypocząć a jednocześnie korzystać z szerokiego wachlarza możliwości, jakie stwarza pobliskie centrum miasta.

Uroczy Zakątek to prestiżowa nieruchomość o niskiej zabudowie w otoczeniu domów jednorodzinnych.

W ramach inwestycji powstaną trzy domy w zabudowie szeregowej z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi dające dużo przestrzeni jego mieszkańcom. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe na zamkniętym terenie osiedla.

Nowoczesna bryła i jasna elewacja budynku przełamana akcentami drewna oraz przeszklonymi balkonami i tarasami nadaje inwestycji wyjątkowej elegancji. Na etapie projektowym zadbaliśmy o przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Mieszkania zaprojektowane na parterze o powierzchni ok 59 m 2 posiadają jasne i przestronne wnętrza w skład których wchodzą: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, praktyczna garderoba, korytarz oraz wiatrołap. Do każdego mieszkania na parterze przynależeć będzie taras wraz z ogródkiem.

Na piętrze oferujemy mieszkania o powierzchni ok 63m2 z balkonami, których ogromnym atutem są trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, klatka schodowa, korytarz oraz strych. Do każdego mieszkania na piętrze przynależy ogródek.

Nowoczesna architektura, estetyka wykonania oraz otaczająca zieleń tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Kameralny charakter zapewnia niewielka liczba budynków. Uroczy Zakątek gwarantuje możliwość zamieszkania w cichej okolicy i wypoczynku w przyjaznym otoczeniu.

Zagospodarowanie działki oraz wysoki standard wykonania zapewnia bezpieczeństwo i komfort.

Kojąca natura, wygodne i funkcjonalne mieszkania oraz kameralna atmosfera pozwolą poczuć mieszkańcom klimat Uroczego Zakątka.

Inwestycja Uroczy Zakątek znajduje się w Wieliczce, ul. Braci Bronisława i Władysława Kordulów (2.2 km od Krakowa), jest realizowana przez Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Uroczy Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc): Miejsce przewidziane do każdego mieszkania. Bez dodatkowej opłaty..
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zaletą Uroczego Zakątka jest niewątpliwie atrakcyjna lokalizacja zapewniająca mieszkańcom szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Ulica Braci Kordulów znajduje się nieopodal drogi krajowej nr 94 co gwarantuje sprawne przemieszczanie się w rożnych kierunkach. Dogodny wjazd na węzeł autostrady A4 jak również w kierunku Krakowa lub Tarnowa. W pobliżu zlokalizowane są przedszkola, szkoła podstawowa, liceum, sklepy. Nieopodal znajdują się obiekty kulturalne i sportowe: Kino, Kampus Wielicki z bogatą ofertą zajęć edukacyjnych i sportowych, Mediateka, Małopolska Arena Lekkoatletyczna, Kopalnia Soli, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto z krytym basenem, Kawiarnie, Restauracje.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Uroczy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Uroczy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Uroczy Zakątek znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce w odległości 100 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori-Wieliczka w odległości 160 m, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Uroczy Zakątek w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.06.2021
Data aktualizacji: 28.07.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: