Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K. logo

Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Wieliczka, ul. Słowackiego 32
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Grupa Budowlana Complex jest firmą powstałą na solidnym fundamencie zbudowanym przez rzetelną wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz kontynuację zamiłowania do budownictwa i architektury.

Ponad dwudziestoletnia tradycja firmy, sięgająca 1991 roku, połączona z ciągłym poszerzaniem wiedzy branżowej, pozwala nam, za pomocą współczesnych narzędzi inżynierskich, podążać zgodnie za aktualnymi kierunkami rozwoju budownictwa.

Grupa Budowlana Complex Sp. z o.o. Sp. K. założona została w następstwie zmian organizacyjnych prosperującej od wielu lat na lokalnym rynku budowlanym marki Complex.

Indywidualne i rzetelne podejście do każdego powierzonego nam zadania budowlanego, pozwala weryfikować i doskonalić realizacje inwestycji na każdym etapie. W konsekwencji wykonujemy zlecenia w sposób najbardziej optymalny i zgodnie z naszym mottem: „Budujemy czas i zaufanie Klienta”.

Misja naszej firmy, to sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów poprzez fachową, terminową i kompleksową realizację zleceń.

Cel do którego dążymy to osiągnięcie pozycji lidera w zakresie jakości świadczonych usług przygotowania inwestycji w imieniu naszych Klientów oraz utrzymanie ugruntowanej pozycji na rynku popartej rzeszą zadowolonych Klientów oraz ciągłością powierzanych nam zleceń.

Grupa Budowlana Complex oferuje pełną obsługę inwestycji budowlanych, jako ich generalny wykonawca, zarówno na etapie przygotowania, jak również realizacji i przekazania do użytkowania.

Nasza firma dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym, pracowniczym i finansowym do realizacji zleceń z zakresu budownictwa kubaturowego, jak również towarzyszącej mu infrastruktury technicznej.

Firma dysponuje sprzętem do wykonywania robót: ziemnych, fundamentowych, murarskich, żelbetowych, ciesielskich, dekarskich, elewacyjnych, tynkarskich, posadzkarskich oraz szerokiego wachlarza robót wykończeniowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi i fachowymi firmami podwykonawczymi w zakresie robót budowlanych, drogowych oraz instalacyjnych.

Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra techniczna, posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia, co umożliwia nam realizację najtrudniejszych zleceń dając gwarancję rzetelnej i profesjonalnej realizacji.

W trakcie naszej wieloletniej działalności nasza firma realizowała szereg inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego, usługowego, biurowego, przemysłowego. Wykonywaliśmy również szereg robót budowlanych remontowych, renowacyjnych, w tym również przy obiektach zabytkowych.

Ponadto nasza firma posiada własną jednostkę projektową STUDIO COMPLEX zajmującą się świadczeniem usług w zakresie doradztwa inwestycyjnego, opracowania analiz wykonalności, projektów koncepcyjnych oraz dokumentacji projektowej. Dla naszych Klientów koordynujemy wykonanie i wykonujemy opracowania niezbędne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K. logo
Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.
Wieliczka, ul. Słowackiego 32
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023