Willa przy Grottgera

W sąsiedztwie parku Młynówka Królewska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Arkada

Ceny od: 9 996 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Willa przy Grottgera dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M1
3
73,03 m²
Parter
730 000 zł9 996 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja Willa przy Grottgera znajduje się na Krowodrzy, ul. Rzeczna 8 (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Arkada.

Inwestycja Willa przy Grottgera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa przy Grottgera pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 73 metrów kwadratowych w cenie od 9 996 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 73 m2 w cenie od 730 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Arkada przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 50 000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 730 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 996 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa przy Grottgera

Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Krowodrzy, przy małej i cichej ulicy Rzecznej, tuż przy Młynówce Królewskiej. W XIII wieku płynęła tędy niewielka rzeczka nazwana później właśnie Młynówką Królewską. Dziś pamiątką po niej są parkowe ciągi zieleni z drzewostanem łęgowym upamiętniające historyczny przebieg rzeki a ciągnące się aż do historycznego centrum Krakowa. Lokalizacja, mimo że cicha i zatopiona w zieleni, gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich atutów jakie niesie ze sobą centrum miasta – bogata oferta kulturalno-rozrywkowa, świetna komunikacja z innymi częściami miasta, infrastruktura handlowo-usługowa.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa przy Grottgera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Willa przy Grottgera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocławska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa przy Grottgera znajdują się się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 75 w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 160 m, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa przy Grottgera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kinesis Rehabilitacja Kraków w odległości 310 m, Centrum w odległości 360 m, Specjalistyczna Praktyka Lekarska "OVUM" w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa przy Grottgera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Pawlak, w odległości 240 m znajduje się Anmarket owocowy ogród.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa przy Grottgera w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.04.2016

Data aktualizacji: 15.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie