Osiedle Bojerowa etap II

2 zdjęcia

Osiedle Bojerowa etap II

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bojerowa etap II dostępnych jest 19 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (19)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna
  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 19 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

123 m².

Powierzchnie działek:

od 335 do 421 m².

Ceny domów:

  • kształtują się na poziomie 940 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 616 do 7 672 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Przedsięwzięcie deweloperskie będzie obejmować budowę 10 domów. W każdym domu znajdują się dwa dwupoziomowe mieszkania - o powierzchni około 122 m2 (wymiar powierzchni po podłodze około 129 m2) i działkach od 309 m2 do 421 m2.

Projekt łączy nowoczesną funkcjonalność z zastosowaniem rozwiązań technologicznych. W parterze zaprojektowano przestrzeń dzienną z jadalnią oraz aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze, toaletę i garaż. Na piętrze trzy przestronne sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz łazienkę. Druga kondygnacja z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, pozwala na swobodną aranżację pomieszczeń. Ściany można przebudować lub usunąć.

Każde mieszkanie, w ramach inwestycji Osiedle Bojerowa, zostało wyposażone w urządzenia, które istotnie obniżają zużycie energii pierwotnej – pompa ciepła Saunier Duval oraz ogrzewanie podłogowe. Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamontowania również paneli fotowoltaicznych.

Inwestycja Osiedle Bojerowa etap II znajduje się na Kiekrzu, ul. Bojerowa/J. Kwaśniewskiej (13.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez GGW Development.

Inwestycja Osiedle Bojerowa etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bojerowa etap II w sprzedaży jest 19 nowych domów o powierzchni 123 metrów kwadratowych, w cenie od 940 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni 123 m2 w cenie od 940 000 zł (19 domów)

Dla przyszłych mieszkańców GGW Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powstające u zbiegu ulic Bojerowej i ul. J. Kwaśniewskiej w Kiekrzu - Osiedle Bojerowa, to inwestycja wyróżniająca się wyjątkową lokalizacją. Przedsięwzięcie deweloperskie jest realizowane w odległości 300 m od Jeziora Kierskiego w Poznaniu, w administracyjnych granicach stolicy Wielkopolski. Okolice Jeziora Kierskiego to od lat jeden z najbardziej pożądanych adresów w Poznaniu ze względu na mnogość terenów zielonych, ścieżek spacerowych czy rowerowych, które zapewniają komfort wypoczynku wśród natury. Kiekrz, oprócz niewątpliwych walorów przyrodniczych jest dynamicznie rozwijającą się częścią Poznania, z pełną infrastrukturą edukacyjną oraz handlowo-usługową. Wszelkie życiowe sprawy można rozwiązać na miejscu, bez konieczności udawania się do centrum. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, apteka, centrum handlowe czy popularna restauracja sushi. Osiedle Bojerowa to inwestycja dla wszystkich ceniących spokój, kameralność oraz bliskość przyrody ale również dla tych, którzy lubią mieć szerokie możliwości wyboru formy spędzania wolnego czasu.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bojerowa etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bojerowa etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Bojerowa etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiekrz/Wiatraczna n/ż.

Data publikacji: 13.07.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Kiekrzu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: