Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Poznań, Jeżyce, Podolany

14 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Wille Rzepeckiej
  2 kw. 2023
  Wyjątkowa architekturaWyjątkowa inwestycja składająca się z 14 segmentów o powierzchni od 118 do 128m2.Do każdego z modułów przynależy ogród i taras, który znajduje się na najwyższej kondygnacji.Wille zlokalizowane przy ul. Rzepeckiej na Podolanach w Poznaniu z prywatnymi ogrodami i zielonymi tarasami. Osiedle stworzone z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie aktywny styl życia i bliskość natury, a po intensywnym dniu pracy szukają spokoju i wytchnienia.Położenie tego niewielkiego osiedla pozwala rozkoszować się miejską atmosferą, jednocześnie mając w niewielkiej odległości możliwości wypoczynku dla całej rodziny w rekreacyjnej, najpiękniejszej zielonej części Poznania, gdzie znajdują się jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka.

  Wille Rzepeckiej

  ul. Heleny Rzepeckiej 9 , Podolany, Jeżyce, Poznań(6.2 km od centrum)
  Garncarska 7
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Inwestycja przy ul. Szczawnickiej
  Oferta archiwalna
  PRZEWIDYWANA CENA BUDYNKÓW WRAZ Z DZIAŁKĄ:za dom nr 70a, działka o powierzchni 553 m kw, razem 625.000 zł bruttoza dom nr 70 – SPRZEDANYza dom nr 68a – SPRZEDANYza dom nr 68 – SPRZEDANYCena obejmuje własność nieruchomości, zabudowanej budynkiem wykończonym:1) elewacją zewnętrzną, poryciem dachowym,2) okna PCV – na zewnątrz w kolorze jasnego dębu, wewnątrz w kolorze białym,3) garaż na dwa samochody,4) drzwi wejściowe antywłamaniowe,5) ogrodzenie wraz z bramą wjazdową na teren nieruchomości,6) kostką pozbrukową położoną od bramy wjazdowej do bramy garażowej i wejścia do budynku,Możliwa jest dowolna aranżacja wnętrza budynku.CENA NIE OBEJMUJE tynków wewnętrznych, posadzek, instalacji elektrycznych, instalacji wod-kan, instalacji CO, bramy garażowej,PRZEWIDYWANA CENA Z DODATKOWO WYKONANYMI:7) instalacjami elektrycznymi, wod-kan, CO,8) tynkami wewnętrznymi,9) posadzkami wraz z izolacjami termicznymi (na parterze styropian 10cm, na piętrze styropian 5cm), izolacjami wilgotnościowymi,10) bramą garażową (bez napędu),11) parapetami wewnętrznymi – konglomerat marmurowy Botticino:za dom nr 70a, działka o powierzchni 553 m kw, razem 750.000 zł bruttoza dom nr 70 – SPRZEDANYza dom nr 68a – SPRZEDANYza dom nr 68 – SPRZEDANYIstnieje możliwość wykonania ścian wewnętrznych w dowolnym układzie, według życzeń klienta.Możliwy jest również zakup nieruchomości w dowolnym stanie zaawansowania prac budowlanych za mniejszą kwotę.

  Inwestycja przy ul. Szczawnickiej

  ul. Szczawnicka 68 , Podolany, Jeżyce, Poznań(4.6 km od centrum)
  Villa sp. z o.o. sp. k.

Wiadomości na temat Podolan:

Informacje o Podolanach

Na Podolanach dostępnych jest 112 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Podolanach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 106 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (4 mieszkania).
 • 2-pokojowe (36 mieszkań).
 • 3-pokojowe (45 mieszkań).
 • 4-pokojowe (12 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Podolanach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 118 do 128 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Podolanach kosztuje 293 000 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 1 087 348 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Podolanach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: