Lipowy Park etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGaladom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1477 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bluszczowa 15 - II Etap(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Bluszczowa 15 (3.5 km od centrum Lublina)
  Bluszczowa 15 - II Etap
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 35 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
 • Nowy Standard(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Dożynkowa (3.7 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 381 brutto/m2
  Nowy Standard
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 34 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dom Lublin
 • Trześniowska Park(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Kminkowa 8 (2.8 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 919 brutto/m2
  Trześniowska Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  LUK Sp. z o.o. SKA

Opis Inwestycji

Apartamenty LIPOWY PARK to 8 domów jednorodzinnych dwulokalowych, które tworzą eleganckie i przytulne osiedle w rejonie ulic Bielskiego/Strzeszewskiego/Jamrożka/Czumy w Lublinie.Inwestycja zaprojektowana została z myślą o Klientach poszukujących komfortowych mieszkań z garażem i ogródkiem w spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.Obecnie realizujemy kolejny etap inwestycji – przy ul. Zdzisława Jamrożka oraz Ignacego Czumy w Lublinie powstają dwa zespoły budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W każdym budynku zaprojektowane zostały dwa samodzielne lokale, z zachowaniem troski o wygodę i prywatność mieszkańców. W przyziemiu budynku znajdą się garaże, a na tyłach wydzielone ogródki.W większości lokali układ funkcjonalny mieszkań został zaplanowany na dwóch kondygnacjach. Na parterze mieści się strefa dzienna z salonem i kuchnią oraz toaleta, natomiast na piętrze dwie lub trzy sypialnie i łazienka.W ofercie znajdują się atrakcyjne mieszkania 3-pokojowe oraz 4-pokojowe z garażami o łącznej powierzchni od 87 do 120 m2.Termin zakończenia inwestycji zaplanowany jest na 31 marca 2017 roku.

Inwestycja Lipowy Park etap III znajduje się w Lublinie, ul. Jamrożka/ Czumy (3.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Galadom S.A..

Inwestycja Lipowy Park etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lipowy Park etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 88 do 120 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Galadom S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lipowy Park etap III

Atuty lokalizacji: - spokojna, zielona część miasta; - sąsiedztwo kameralnej zabudowy; - bliskość miejsc handlowo-rekreacyjnych (OLIMP, AUCHAN, a wkrótce również IKEA); - łatwy i szybki dojazd do centrum Lublina; - doskonała komunikacja z innymi dzielnicami miasta oraz z obwodnicą; - bliskość ścieżek rowerowych, dająca możliwość aktywnego wypoczynku.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipowy Park etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Lipowy Park etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzeszewskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lipowy Park etap III znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "MIŚ" w odległości 220 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie w odległości 410 m, Branżowa Szkoła Wielozawodowa I stopnia Nr 2 w Lublinie w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lipowy Park etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ortomix w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lipowy Park etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 460 m znajduje się Groszek, w odległości 500 m znajduje się od i do.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lipowy Park etap III w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.09.2016

Data aktualizacji: 29.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie