Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Os. przy ulicy Pielgrzymów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pielgrzymów, oferowane bezpośrednio przez

Foras GR

Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów, ul. Pielgrzymów 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 203 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Os. przy ulicy PielgrzymówOs. przy ulicy Pielgrzymów

4 zdjęcia

Os. przy ulicy Pielgrzymów
Os. przy ulicy Pielgrzymów
Os. przy ulicy Pielgrzymów
Os. przy ulicy Pielgrzymów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

To inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w centrum miasta z dobrą i szybka komunikacją (zaledwie 3 minuty do stacji SKM) jak również dla osób ceniących sobie komfort, spokój i bezpieczeństwo.

Nasze kameralne budynki wyróżniają się nowoczesną technologią wykonania oraz subtelnym designem, oryginalnym projektem architektonicznym. Elewacje w nowoczesnej kolorystyce, mieszkania zaprojektowane w taki sposób, aby każdy przyszły właściciel mógł dostosować je do swoich potrzeb.

Inwestycja Os. przy ulicy Pielgrzymów znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Pielgrzymów 19 (11 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Foras GR.

Inwestycja Os. przy ulicy Pielgrzymów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Foras GR przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów?

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 666 metrów od inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rembertów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek i Przyjaciele" w odległości 137 m, Przedszkole Niepubliczne "U Kubusia Puchatka" w odległości 141 m, przedszkole w odległości 146 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w odległości 279 m, Przychodnia Zawiszaków w odległości 628 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SpecLek" w odległości 927 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Alladyn delikatesy, w odległości 234 m znajduje się Groszek, w odległości 272 m znajduje się Wierzejki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Os. przy ulicy Pielgrzymów w odległości 304 m znajduje się boisko / kort, w odległości 307 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 316 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 09.11.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023