Przygodna Park

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż Ul. Polskich Marynarzy, oferowane bezpośrednio przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, Ul. Polskich Marynarzy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Przygodna Park

5 zdjęć

Przygodna Park
Przygodna Park
Przygodna Park
Przygodna Park

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Spiska
  od: 7 600 zł/m2

  Osiedle Spiska

  Vastbouw Polska Sp. z o.o.

  Mieszkanie Gumieńce, Zachód, Szczecin
  ul. Spiska
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 60-81 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 2-3
 • Mierzyn ul. Pauliny
  od: 7 990 zł/m2

  Mierzyn ul. Pauliny

  Madura Deweloper

  Mieszkanie Mierzyn, policki
  ul. Pauliny
  0.7 km od Szczecina
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66-74 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 3-4
 • Zbójnicka II

  Zbójnicka II

  Caro Development Polska Sp. J.

  Mieszkanie Gumieńce, Zachód, Szczecin
  ul. Zbójnicka
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 76 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Planowane domki usytuowane będą w 2 rzędach z ciągiem pieszojezdnym po środku. Przed każdym z budynków umieszczone zostaną dwie pary garaży rozdzielone biegami schodów na kondygnacje piętra. Rzuty budynków po obu stronach ciągu komunikacyjnego są lustrzanym odbiciem. Na I piętrze i poddaszu powstaną mieszkania dwupoziomowe z tarasami utworzonymi na dachach garaży, natomiast do mieszkań na parterze zaprojektowano przynależne ogródki.Mieszkania na parterze będą posiadały powierzchnię około 85 m2, na I piętrze i poddaszu około 115 i 121 m2. Każde mieszkania będzie posiadało przynależny garaż.Planowany zespół powstanie w sąsiedztwie realizowanej przez naszą firmę zabudowy wielorodzinnej przy ulicy Polskich Marynarzy/Kopańskiego. Dodatkowo położenie inwestycji w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie “Parku Pogodno”, pomiędzy dwoma rzekami Wierzbak i Bukowa jest dodatkowym atutem dla kameralnej zabudowy kilkurodzinnej.

Inwestycja Przygodna Park znajduje się na Gumieńcach (4.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Przygodna Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych apartamentów znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przygodna Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 40 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przygodna Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przygodna Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Przygodna Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polskich Marynarzy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przygodna Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 8 w odległości 540 m, PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH PRZY CENTRUM EDUKACYJNYM OMNIBUS w odległości 540 m, PRYWATNE POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE DLA DOROSŁYCH PRZY CENTRUM EDUKACYJNYM OMNIBUS w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przygodna Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się bi1.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: