Przygodna Park

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż Ul. Polskich Marynarzy, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, Ul. Polskich Marynarzy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przygodna Park

5 zdjęć

Przygodna Park
Przygodna Park
Przygodna Park
Przygodna Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 40 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Planowane domki usytuowane będą w 2 rzędach z ciągiem pieszojezdnym po środku. Przed każdym z budynków umieszczone zostaną dwie pary garaży rozdzielone biegami schodów na kondygnacje piętra. Rzuty budynków po obu stronach ciągu komunikacyjnego są lustrzanym odbiciem. Na I piętrze i poddaszu powstaną mieszkania dwupoziomowe z tarasami utworzonymi na dachach garaży, natomiast do mieszkań na parterze zaprojektowano przynależne ogródki.Mieszkania na parterze będą posiadały powierzchnię około 85 m2, na I piętrze i poddaszu około 115 i 121 m2. Każde mieszkania będzie posiadało przynależny garaż.Planowany zespół powstanie w sąsiedztwie realizowanej przez naszą firmę zabudowy wielorodzinnej przy ulicy Polskich Marynarzy/Kopańskiego. Dodatkowo położenie inwestycji w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie “Parku Pogodno”, pomiędzy dwoma rzekami Wierzbak i Bukowa jest dodatkowym atutem dla kameralnej zabudowy kilkurodzinnej.

Inwestycja Przygodna Park znajduje się na Gumieńcach (4.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Przygodna Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych apartamentów znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przygodna Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przygodna Park?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przygodna Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 29 metrów od inwestycji Przygodna Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polskich Marynarzy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przygodna Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka” w odległości 417 m, żłobek w odległości 490 m, Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Młodych Europejczyków w odległości 508 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przygodna Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne "Gumieńce" w odległości 209 m, Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 262 m, Łukasik w odległości 311 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przygodna Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 166 m znajduje się Biedronka, w odległości 231 m znajduje się Żabka, w odległości 309 m znajduje się Bogda.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park w odległości 385 m znajduje się boisko / kort, w odległości 541 m znajduje się boisko / kort, w odległości 580 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: