Przygodna Park etap II

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż Ul. Polskich Marynarzy, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, Ul. Polskich Marynarzy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przygodna Park etap II

5 zdjęć

Przygodna Park etap II
Przygodna Park etap II
Przygodna Park etap II
Przygodna Park etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 24 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Wiosną 2013 roku rozpoczęliśmy budowę II etapu osiedla domków 4 - rodzinnych "Przygodna Park" przy ul. Polskich Marynarzy. Etap II budowy obejmuje 6 domków czterorodzinnych.

Budowane domki usytuowane są w 2 rzędach z ciągiem pieszojezdnym po środku. Wewnątrz architektonicznie będą one wyglądały tak samo jak budynki powstałe w etapie I. Przed każdym z budynków umieszczone są dwie pary garaży rozdzielone biegami schodów na kondygnacje piętra. Rzuty budynków po obu stronach ciągu komunikacyjnego są lustrzanym odbiciem. Na I piętrze i poddaszu powstały mieszkania dwupoziomowe z tarasami utworzonymi na dachach garaży, na parterze natomiast mieszkania z ogródkami.

Mieszkania na parterze posiadają powierzchnię około 84 m2, na I piętrze i poddaszu około 113 i 119 m2. Każde mieszkanie posiada przynależny garaż.

Planowany termin zakończenia inwestycji to listopad 2014 roku.

Inwestycja Przygodna Park etap II znajduje się na Gumieńcach (4.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Przygodna Park etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przygodna Park etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przygodna Park etap II?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przygodna Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2969 metrów od inwestycji Przygodna Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przygodna Park etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park etap II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka” w odległości 523 m, żłobek w odległości 693 m, Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Młodych Europejczyków w odległości 731 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przygodna Park etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne "Gumieńce" w odległości 430 m, Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 476 m, Łukasik w odległości 516 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przygodna Park etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 271 m znajduje się bi1, w odległości 341 m znajduje się siłownia, w odległości 376 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przygodna Park etap II w odległości 349 m znajduje się boisko / kort, w odległości 411 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 526 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: