Osiedle GreenTown

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Expander Nieruchomości

wielicki, Wieliczka, ul. Kościuszki 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 265 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle GreenTown

2 zdjęcia

Osiedle GreenTown

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Nowy Świat
  od: 6 082 zł/m2

  Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

 • Królewskie Tarasy

  Murapol S.A.

 • Osiedle Kaskada
  od: 5 500 zł/m2

  WLW Development

Opis Inwestycji

Na terenie inwestycji przewidziano naziemne miejsca postojowe.

Deweloper przewidział dwa bezpłatne miejsca do każdego lokalu.

Inwestycja Osiedle GreenTown znajduje się w Wieliczce, ul. Kościuszki 21 (1.3 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Expander Nieruchomości

Inwestycja Osiedle GreenTown została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle GreenTown pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 119 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle GreenTown mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle GreenTown znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Solne Miasto.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle GreenTown znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Ognisko Artystyczne Szkoła Rysunku Zalubowski w odległości 240 m, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce w odległości 290 m, Niepubliczne Przedszkole Siedmiomlowe Buty w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle GreenTown jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Solimed w odległości 260 m, POZ w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle GreenTown składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Złoty Kłos, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle GreenTown w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Fitness.

Data publikacji: 05.03.2018
Data aktualizacji: 30.04.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: