Osiedle Podleśna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podleśna, oferowane bezpośrednio przez EverBest Nieruchomości

Ząbki, ul. Podleśna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 162 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Podleśna

7 zdjęć

Osiedle Podleśna
Osiedle Podleśna
Osiedle Podleśna
Osiedle Podleśna

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynek 47 mieszkań, o metrażach od 34 do 101m2, 3 piętrowy.

Do każdego mieszkania jest przypisane 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym – zakup obowiązkowy, płatny dodatkowo 25000 zł (brutto), a także komórka lokatorska o metrażach od 2,3 do 5,6 m2 – zakup nie obowiązkowy, płatny dodatkowo 5000 zł (brutto).

Ponadto każde mieszkanie (za wyjątkiem lokali 1 pokojowych o numerach 31 oraz 34) posiada loggię lub taras oraz taras i ogródek.Oddanie budynku II kwartał 2011 r. Firma “Energo-Bet” istnieje od 1997 roku, jest producentem betonu.

Od 1998 roku rozszerzyła swoją ofertę o hurtową sprzedaż materiałów budowlanych.

Natomiast w 2005 roku powstała firma “Energobet Invest” zajmująca się działalnością deweloperską.

W ramach tej działalności powstało Osiedle Podleśna I w Ząbkach (51 lokali), które zostały oddane do użytkowania w 2009 roku.

Inwestycja Osiedle Podleśna znajduje się w Ząbkach, ul. Podleśna (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez EverBest Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Podleśna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podleśna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EverBest Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 25000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Podleśna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Podleśna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Podleśna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maczka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Podleśna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podleśna znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Jasia i Małgosi w odległości 100 m, Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w odległości 120 m, Przedszkole Niepubliczne SMYK w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Podleśna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed w odległości 250 m, NZOZ "Na Powstańców" w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Podleśna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Bybek, w odległości 120 m znajduje się PENOVANI Ząbki, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podleśna w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: