Syta 62

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEn Casa Premium Real Estate

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Habitat Wilanów(0.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Lercha 15 (10.4 km od centrum Warszawy)
  Habitat Wilanów
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba domów: 18
  Powierzchnia: 235 - 322 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  City Homes Sp.z.o.o. Sp. k.
 • Wille Zawady(0.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Sążnista 12 (10.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 182 brutto/m2
  Wille Zawady
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 357 m2
  Liczba pokoi: 8
  Villa Mia
 • Dom jednorodzinny Wilanów(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa 92Z (9.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 731 brutto/m2
  Dom jednorodzinny Wilanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 297 m2
  Liczba pokoi: 6
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Opis Inwestycji

Syta 62 - Osiedle eleganckich, zbliźniaczonych domów w stylu angielskim, zlokalizowane przy ul. Sytej na Zawadach.• Bezpieczeństwo i spokójSyta 62 - to nowoczesne, ogrodzone osiedle z kontrolowanym dostępem, bramą wjazdową sterowaną pilotem, wyposażone w wideofon i w całości oświetlone. Na całym terenie inwestycji, od strony północnej zaplanowano drogę i ciąg pieszy, oświetlenie, liczne rośliny i nasadzenia.• Prostota i elegancjaDomy dwukondygnacyjne z możliwym do zaaranżowania poddaszem. Budowane są w technologii tradycyjnej, wzorowane na neoklasycznej angielskiej architekturze (Wille Miejskie w stylu „Modern Classic“).• Wysoki standard wykończeniaDo budowy wykorzystywane są najwyższej klasy, jakościowe materiały budowlane. Wieloletnie doświadczenie dewelopera w budowie domów jednorodzinnych wolnostojących i zbliźniaczonych w Warszawie, gwarantuje wysoką jakość, terminowość inwestycji i najwyższe standardy deweloperskie.Wysokiej klasy stolarka okienna, system grzewczy z piecem, dachówka ceramiczna.• Perfekcyjne rozkładyPrzestronne i doskonale zaprojektowany rozkład pomieszczeń, duże okna i jasne przestrzenie. Wysokość pomieszczeń – 3 metry na parterze i 2,85 metra na 1 piętrze. Poddasze do własnej aranżacji - około połowa powierzchni z pełną wysokością.• Ekskluzywna przestrzeńSyta 62 - to eleganckie osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, w stylu angielskim. To prawdziwe Wille Miejskie o wysokim standardzie wykończenia z bardzo funkcjonalnymi rozkładami. Unikalna i niepowtarzalna na rynku warszawskim architektura, minimalizm i wyjątkowy design.Domy w ramach osiedla tworzą harmonijną całość. Osiedle składa się tylko z siedemnastu domów, z garażami na dwa samochody w bryle budynku, z dodatkowymi miejscami postojowymi dla gości. Fronty domów otwarte, ogrody od strony południowej, wygodne podjazdy. Wszystkie media miejskie, szybki internet (światłowód) na terenie osiedla.Cały projekt składa się z 17 nowych domów o powierzchni całkowitej od 170 do 245 metrów kwadratowych. Dwa rodzaje domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeden – najmniejszy - dom wolnostojący.

Inwestycja Syta 62 znajduje się na Zawadach, ul. Syta 62 (10.6 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi En Casa Premium Real Estate

Inwestycja Syta 62 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 17 nowych domów w tym 1 domu typu dom wolnostojący, 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Syta 62 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 245 metrów kwadratowych w cenie od 1 890 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 17 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Syta 62

Dogodna lokalizacja Inwestycja znajduje się w prestiżowym, popularnym wśród Warszawiaków punkcie stolicy, z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Zawady, to dzisiaj najszybciej rozwijająca się część Wilanowa. Zlokalizowane są tu głównie kameralne osiedla nowoczesnych domów. W bliskim sąsiedztwie prezentowanego osiedla, znajduje się Centrum Handlowe Plac Vogla, liczne sklepy, poczta, kościół, szkoły, przedszkola i place zabaw dla dzieci oraz przystanki autobusowe. Wokół nadwiślańskie tereny zielone, ścieżki rowerowe, zaplecze sportowe i parki.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Syta 62 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Syta 62 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawady 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Syta 62 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole KIDS Project w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Syta 62 w odległości 440 m znajduje się The Little Gym.

Data publikacji: 14.11.2019

Data aktualizacji: 05.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie