Piltza 37

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEmmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 403 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Piltza Etap VI

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Piltza (6.9 km od centrum Krakowa)
  Osiedle Piltza Etap VI
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 52 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  KG Group Sp. z o.o.
 • Osiedle Piltza Etap V

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Piltza (6.9 km od centrum Krakowa)
  Osiedle Piltza Etap V
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 68 - 91 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  KG Group Sp. z o.o.
 • Apartamenty Piltza(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Piltza (7.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 150 brutto/m2
  Apartamenty Piltza
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 29 - 57 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 18 ofert
  Makadam

Opis Inwestycji

Piltza 37 – Nowy adres na mapie Krakowa – Dzielnica DębnikiBudynek z pozwoleniem na użytkowanie!Inwestycja obejmuje 6 kondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym. Budynek wyróżnia się ciekawą architekturą, a dzięki zróżnicowanej strukturze mieszkań (od 1 pokojowych do 4 pokojowych), oferta zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Przy projektowaniu mieszkań zwrócono szczególną uwagę na funkcjonalność, i doświetlenie wnętrza. Atutem narożnych mieszkań na IV piętrze są duże tarasy.Budynek został wyposażony w cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu garażu, w którym znajdują się miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje umowa deweloperska oraz zamknięty rachunek powierniczy.

Inwestycja Piltza 37 znajduje się na Dębnikach, ul. Piltza 37 (6.9 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Piltza 37 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piltza 37 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 3000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Konstrukcja budynku wykonana metodą żelbetową - stropy i ściany żelbetowe,
Dach
Pokrycie dachowe - ,,zielony dach'', izolacja termiczna, izolacja przeciw wodna
Elewacja
elewacja - ocieplenie: styropian/ wełna, tynk cienkowarstwowy barwiony w masie silikonowy ( ocieplenie systemowe)
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
Drzwi PORTA OPAL PLUS, wzór: płaskie, okleinowane laminatem CPL HQ 0,2mm, odporność na włamanie klasy „B” oraz 2 klasy normy europejskiej, izolacja akustyczna 32 dB, wypełnienie płyta wiórowa wzmocniona prętami stalowymi, zamek listwowy czteropunktowy dostosowany pod dwie wkładki patentowe, klamka z rozetą 2iej klasy, wkładka klasy B, trzy bolce antywyważeniowe, wizjer. Ościeżnica metalowa kątowa, malowana proszkowo w kolorze wg oferty Porta, próg metalowy ze stali nierdzewnej,
Balkony
balkony/loggie/tarasy- płyty żelbetowe, wyłożone gresem mrozoodpornym, lub płyty betonowe . Balustrada - konstrukcja stalowa ocynkowana z wypełnienie z płyt Trespa
Posadzka
wylewka
Ściany
- tynki ścian w pokojach i przedpokoju - gipsowe maszynowe, - tynk w łazience -cementowo-wapienny,
Parapety zewnętrzne
blacha powlekana
Parapety wewnętrzne
aglomarmurowe,
Instalacje
- podejście instalacji wodno-kanalizacyjnej wg projektu -rozprowadzone do urządzeń, zakończone zaślepkami, - instalacja wideodomofonowa z osprzętem, - liczniki mediów (zimna woda, ciepła woda, ogrzewanie) montowane w ramach inwestycji za wyjątkiem licznika elektrycznego montowanego na podstawie umowy indywidualnej, -instalacja elektryczna - zasilana z sieci kablowej ZE oraz punktami świetlnymi - instalacja telewizyjna (okablowanie), światłowody, instalacja internetowa (okablowanie)
Ogrzewanie
Mpec
Wentylacja
mechaniczn
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: 3000 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piltza 37

W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty rekreacyjne oraz tereny zielone. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum Krakowa, dzięki licznym liniom autobusowym (106,116,166,178,194,608,606), tramwajowym(11,18,23,52). Dogodny wyjazd na obwodnicę Krakowa

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piltza 37 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Piltza 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czerwone Maki P+R.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piltza 37 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Świat Dziecka" w odległości 490 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Open Future International School" w odległości 550 m, Niepubliczne Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące "Open Future International School" w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piltza 37 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Groszek, w odległości 330 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piltza 37 w odległości 110 m znajduje się Power Zone.

Data publikacji: 09.06.2016

Data aktualizacji: 17.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie