Miedziana 10

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Miedziana, oferowane bezpośrednio przez Emerald Development Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, ul. Miedziana 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 183 oferty w najbliższej okolicy!

Miedziana 10

4 zdjęcia

Miedziana 10
Miedziana 10
Miedziana 10
Miedziana 10

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Miedziana 10 - to prestiż i unikalna lokalizacja.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących miejsca łączącego wszystkie najważniejsze i najlepsze cechy życia w samym centrum miasta.

Jest to budynek wielorodzinny zlokalizowany u zbiegu ulic Wysokiej i Miedzianej, dwie przecznice od powstającego Nowego Centrum Łodzi. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest bliskość terenów zielonych oraz niezbędnej na co dzień, bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się m.in.: Galeria Łódzka, ulica Piotrkowska, Wodny Rynek, szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty medyczne i usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz jeden z najpiękniejszych łódzkich parków - Park Źródliska. Wszystko to sprawia, że Miedziana 10 jest idealnym miejscem dla osób poszukujących ciszy i spokoju w miejscu zamieszkania, jaki i dla osób ceniących miejski styl życia.

W 4-piętrowym budynku zaprojektowano 38 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach (od 33 m2 do 62 m2) i atrakcyjnych rozwiązaniach funkcjonalnych. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony, natomiast do mieszkań zlokalizowanych na parterze budynku, prywatne ogródki. W budynku znajduje się również garaż podziemny oraz winda obsługująca wszystkie kondygnacje.

Inwestycja została oddana do użytkowania w grudniu 2014 r.

Inwestycja Miedziana 10 znajduje się w Śródmieściu, ul. Miedziana 10 (1.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Emerald Development Sp. z o.o.

Inwestycja Miedziana 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Miedziana 10 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Emerald Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Płyta fundamentowa, żelbetowa z betonu C3037 W8 zbrojona prętami ze stali A-IIIN posadowiona na warstwie chudego betonu. W kondygnacji garaży ściany żelbetowe gr.25cm, z betonu C3037 W8 zbrojone stalą A-IIIN.

Stolarka okienna

Okna PCV Rodline HFL w kolorze białym od wewnątrz, w kolorze Winchester na zewnątrz mieszkania, profil 6-komorowy, U=1,0, mikrowentylacja. Okucia Roto lub podobne. Parapety wewnętrzne z aglomarmuru, kolor Botticino, gr. 3 cm

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe, klasa 4, firmy Dierre (typ ASSO5)

Balkony

Stalowe, malowane proszkowo, wypełnione szkłem od strony ulicy

Posadzka

Wylewka betonowa C20

Ściany

Bloczki typu SILKA gr. 8 i 12cm

Sufity

Tynki gipsowe maszynowe

Instalacje

Instalacja elektroenergetyczna Instalacja elektryczna podtynkowa, system TN-C, zasilanie 400V dla kuchenek elektrycznych, gniazda wtykowe 230V ogólnego przeznaczenia. Instalacja telefoniczna, telewizyjna, domofonowa, teleinformatyczna Skrzynka rozdzielcza dla instalacji niskoprądowych, domofon, instalacja pod telewizje kablową i satelitarną. Instalacja wodociągowa Doprowadzone do osi przyrządów sanitarnych, opomiarowanie w szachtach instalacyjnych zlokalizowanych w korytarzach klatek schodowych, rozprowadzenie po mieszkaniach pod posadzką.

Ogrzewanie

Ciepło z miejskiej sieci (węzeł C.O. w garażu) instalacja w mieszkaniach rozprowadzona w posadzkach w warstwie styropianu z szafek usytuowanych na korytarzach klatki schodowej. Grzejniki w mieszkaniach kompaktowe z termostatem, panelowe, białe, w łazienkach grzejniki drabinkowe.

Wentylacja

W kuchniach wentylacja grawitacyjna, w aneksach kuchennych 2x wentylacja grawitacyjna, w łazienkach wentylatory kanałowe – wspomagające wentylację grawitacyjną; nawiewniki w wybranych ramach okiennych

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miedziana 10?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miedziana 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Miedziana 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piłsudskiego - Przędzalniana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miedziana 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miedziana 10 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 170 w Łodzi w odległości 70 m, Zespół Szkół Salezjańskich im. ks. Bosko w odległości 120 m, Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Księdza Bosko w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Miedziana 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Arka w odległości 310 m, Wojewódzki ośrodek diabetologii i chorób metabolicznych w odległości 370 m, Ośrodek Pediatryczny im. dr. Janusza Korczaka w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miedziana 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miedziana 10 w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: