Grazioso Apartamenty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEKOPARK

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • OAK Lane(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, ul. Kielecka 18 (2.9 km od centrum Warszawy)
  OAK Lane
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 93 m2
  Liczba pokoi: 3
  OAK Lane
 • Marina Mokotów(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Żwirki i Wigury (4 km od centrum Warszawy)
  Marina Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 60 - 155 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Dom Development S.A.
 • Pole-Mokotowskie.pl(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, ul. Stefana Batorego 18 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 990 brutto/m2
  Pole-Mokotowskie.pl
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 7 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 45 ofert
  Magmillon

Opis Inwestycji

Grazioso Apartamenty to etap inwestycji zrealizowanej w ramach osiedla mieszkaniowego Eko-Park, które zostało uznane za jedną z najciekawszych architektonicznie i najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie. Grazioso Apartamenty zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego inwestycja składa się z trzech budynków, w których jest łącznie 158 apartamentów o powierzchni od 53 m2 do 187 m2. Każdy z apartamentów posiada (dodatkowo płatne) miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Elementem wyróżniającym Grazioso Apartamenty są zielone dachy i ogrody na dachach. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast apartamenty na ostatnim piętrze posiadają wspaniałe tarasy. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw, ozdobne drzewa oraz skwery zieleni i kaskady wodne. Do dyspozycji mieszkańców są także salony Spa, kosmetyczne oraz liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, banki, kina, teatry i centra rekreacyjne.W okolicy jest także wiele urokliwych kawiarni i kameralnych restauracji z klimatem starego Mokotowa. W pobliżu osiedla znajduje się linia tramwajowa, autobusowa oraz stacja metra. Grazioso Apartamenty to wyjątkowe miejsce dla elit i koneserów. Inwestycja została przygotowana przede wszystkim z myślą o tych wszystkich, którzy docenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni Pola Mokotowskiego, a przy tym łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej stolicy.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Szkieletowa żelbetowa.
Elewacja
Ściany kurtynowe w profilach aluminiowych, okładzina kamienna, tynk mineralny na siatce z włókna szklanego, nasadzenia według projektu zieleni.
Stolarka okienna
Okna z drewna klejonego warstwowo lub z kształtowników aluminiowych z przekładką termiczną wg zestawienia w projekcie architektonicznym. Okna i drzwi balkonowe uchylne, rozwierane, rozwieralno-uchylne, stałe – wg zestawienia w projekcie architektonicznym, szklenie zespolone, dwuszybowe, K=1,1, szklenie klasy P4, bezpieczne- dot. parteru.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C, płytowe, pełne.
Balkony
Balkony, loggie: Wykończenie podłóg - trap drewniany. Balustrady - stalowe z wypełnieniem szklanym lub ażurowym zgodnie z proj. architektury. Wykończenie sufitów loggii - tynk mineralny na siatce z włókna szklanego. Tarasy i ogródki na dachach: Wykończenie powierzchni - ogródki – trawniki z mieszanki traw, warstwa ziemi urodzajnej, tarasy – drewniane. Balustrady wydzielające ogródki - stalowe, ocynkowane wg proj. architektury. Tarasy i ogródki na parterze: Wykończenie powierzchniogródki - trawniki z mieszanki traw, warstwa ziemi urodzajnej, tarasy - drewniane. Ogrodzenie ogródków - stalowe ocynkowane, wypełnienie z siatki ocynkowanej.
Posadzka
Szlichta cementowa.
Ściany
W pokojach wykończenie ścian - tynk gipsowy malowany jednokrotnie na kolor biały. W łazienkach wykończenie ścian - pod okładzinę ceramiczną na zaprawie klejowej.
Sufity
W pokojach i łazienkach - tynk gipsowy malowany jednokrotnie na kolor biały.
Parapety zewnętrzne
Z blachy stalowej powlekanej.
Parapety wewnętrzne
Konglomerat.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wentylacji, instalacja telefoniczna, instalacja domofonowa, instalacja alarmowa wewnątrz lokalowa.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
W pomieszczeniach kuchennych, sanitarnych i garderobach wentylacja grawitacyjna. W kuchniach kanały wentylacyjne do podłączenia okapów kuchennych.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje, bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje, bez białego montażu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Grazioso Apartamenty

Inwestycja znajduje się w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ul. Chodkiewicza 5.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grazioso Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Grazioso Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kulskiego 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grazioso Apartamenty znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny British International Academy Kids w odległości 460 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny British International Academy Kids II w odległości 460 m, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PWN w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grazioso Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ekoderm Dermatologia Lecznicza i Estetyczna w odległości 70 m, Skin Clinic w odległości 160 m, Mazowieckie Centrum Terapii Hiperbarycznej w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grazioso Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Delikatesy Organic, w odległości 210 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grazioso Apartamenty w odległości 170 m znajduje się Everybody Fitness Club, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie