Delicato

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEKOPARK

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • OAK Lane(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, ul. Kielecka 18 (2.9 km od centrum Warszawy)
  OAK Lane
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 93 m2
  Liczba pokoi: 3
  OAK Lane
 • Pole-Mokotowskie.pl(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, ul. Stefana Batorego 18 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 990 brutto/m2
  Pole-Mokotowskie.pl
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 7 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 45 ofert
  Magmillon
 • Marina Mokotów(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Żwirki i Wigury (4 km od centrum Warszawy)
  Marina Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 60 - 155 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle mieszkaniowe Eko-Park na warszawskim Mokotowie jest uważane za jedno z bardziej ekskluzywnych apartamentowców w stolicy. Na terenie osiedla znajduje się 11 kompleksów rezydencji mieszkaniowych o unikatowej architekturze, spójnych zarówno urbanistycznie, jak i stylistycznie.Inwestycja Delicato to kompleks 4 budynków apartamentowych  zlokalizowanych  w kameralnej części osiedla Eko-Park.Każde mieszkanie wyposażono w standardzie w taras lub loggię. Dodatkowo na parterze i na dachu budynku zaprojektowano ogródki. Dla wygody mieszkańców przygotowano dwa poziomy garaży, skomunikowane windami z piętrami mieszkalnymi.Doskonała lokalizacja w centrum Mokotowa, bezpośrednie sąsiedztwo centrum, dogodna komunikacja i bliskość Pól Mokotowskich decydują o niepowtarzalnym charakterze inwestycji.Podstawowe informacje o inwestycji •    ul. Biały Kamień 1, w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, dzielnica Mokotów, Warszawa•    termin oddania do użytkowania: III kwartał 2009 roku•    liczba mieszkań na osiedlu: 3 budynki, 96 mieszkań•    powierzchnia lokali: 34 – 195 m2•    generalny wykonawca: firma SPS Construction Sp. z o.o.•    projekt : Kuryłowicz & Associates

Inwestycja Delicato znajduje się na Wyględowie, ul. Biały Kamień 1 (3.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera EKOPARK.

Inwestycja Delicato została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Delicato pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EKOPARK przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Elewacja
Ściany kurtynowe w profilach aluminiowych wg projektu architektonicznego. Okładzina kamienna według projektu architektonicznego. Tynk mineralny na siatce z włókna szklanego. Okładzina z płyt drewnopodobnych- HPL. Stelaże na pnącza z siatki. Nasadzenia według projektu zieleni, nawadnianie kropelkowe zgodnie z projektem zieleni.
Stolarka okienna
Z drewna klejonego warstwowo. Okna i drzwi balkonowe uchylne, rozwierane, rozwieralno-uchylne, przesuwne, stałe – wg zestawienia w projekcie architektonicznym, szklenie zespolone, dwuszybowe, K=1,1, szklenie klasy P3, bezpieczne- dot. kondygnacji parteru. Okna wyposażone w rolety- dot. kondygnacji parteru ( wg proj. arch.).
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe płytowe, pełne, o izolacyjności akustycznej min. 32 dB, skrzydła wykończone laminatem lub fornirem wg zestawienia w projekcie architektonicznym wyposażone w zamek atestowany.
Balkony
Balkony, loggie wykończenie podłóg -trap z desek ryflowanych z drewna. Balustrady stalowe ocynkowane ogniowo, wypełnione szkłem zgodnie z projektu architektury. Wykończenie sufitów loggii - tynk mineralny na siatce z włókna szklanego lub okładzina z płyt drewnopodobnych- HPL wg projektu architektury. Oddzielenia loggii - listwy z drewna w ramie stalowej. Tarasy i ogródki na dachach wykończenie powierzchni : ogródki – trawniki z mieszanki traw, warstwa ziemi urodzajnej, podlewanie kropelkowe wg proj. instalacji. Tarasy - trap z desek ryflowanych z drewna. Balustrady wydzielające ogródki - stalowe, ocynkowane wg projektu architektury. Tarasy i ogródki na parterze - wykończenie powierzchni: ogródki - trawniki z mieszanki traw, warstwa ziemi urodzajnej, podlewanie kropelkowe wg projektu instalacji. Tarasy - trap z desek ryflowanych z drewna. Ogrodzenie ogródków - kratki stalowe ocynkowane.
Posadzka
Szlichta cementowa.
Ściany
Tynk gipsowy kat. III malowany jednokrotnie na kolor biały.
Sufity
Tynk gipsowy kat. III malowany jednokrotnie na kolor biały.
Parapety zewnętrzne
Z blachy stalowej powlekanej.
Parapety wewnętrzne
Kamienne według projektu wykonawczego.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, instalacja orurowania pod TV i internet, instalcja domofonowa, dzwonkowa, instalacja alarmowa wewnątrz lokalowa.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
W pomieszczeniach kuchennych, sanitarnych i garderobach wentylacja grawitacyjna. W kuchniach kanały wentylacyjne do podłączenia okapów kuchennych.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Delicato

Osiedle zlokalizowane jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul.  Biały Kamień 1.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Delicato mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Delicato znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rakowiecka-Sanktuarium 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Delicato znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny British International Academy Kids w odległości 320 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny British International Academy Kids II w odległości 320 m, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PWN w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Delicato jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Skin Clinic w odległości 100 m, Ekoderm Dermatologia Lecznicza i Estetyczna w odległości 250 m, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w odległości 630 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Delicato składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Organic, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Delicato w odległości 140 m znajduje się Everybody Fitness Club, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie