Apartamenty Wiejska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiejska, oferowane bezpośrednio przez

Eko - System

Białystok, ul. Wiejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 242 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty WiejskaApartamenty Wiejska

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą inwestycję APARTAMENTY WIEJSKA budynek z funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami zlokalizowany u zbiegu ulic Wiejskiej i Krętej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku. Zieleń Parku Zwierzynieckiego oraz łatwy dostęp do wielkomiejskich udogodnień: usług, handlu, kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki zapewnią wysoki standard życia.

Proponujemy Państwu 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze oraz garażami na kondygnacjach podziemnych. W ofercie posiadamy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i układach architektonicznych, zapewniających optymalne wykorzystanie metrażu.

Inwestycja Apartamenty Wiejska znajduje się w Białymstoku, ul. Wiejska (2.6 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Eko - System.

Inwestycja Apartamenty Wiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wiejska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Eko - System przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wiejska?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2047 metrów od inwestycji Apartamenty Wiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wiejska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiejska znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Aula im. Janusza Korczaka w odległości 150 m, Uniwersytet w Białymstoku - Wydział Nauk o Edukacji w odległości 207 m, Politechnika Białostocka w odległości 318 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Wiejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia medyczna w odległości 46 m, Stomatologia w odległości 172 m, Dentysta w odległości 275 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 107 m znajduje się Żabka, w odległości 121 m znajduje się Warzywniak, w odległości 143 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiejska w odległości 211 m znajduje się Uniwersytet w Białymstoku - Hala Sportowa, w odległości 341 m znajduje się boisko / kort, w odległości 354 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: