Triasowe Wzgórze

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Eko-Invest Sp. z o.o.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Triasowe Wzgórze zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

544 mieszkania w Kielcach
1 Maja

Kielce, ul. 1 Maja 62-66

(1,2 km od centrum Kielc)

Inwestycja 1 Maja znajduje się w Kielcach, ul. 1 Maja 62-66 (1,2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje Plus. Inwestycja 1 Maja jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 112 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji 1 Maja znajduje się 89 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Apartamenty Dąbrowa

Kielce, Dąbrowa

(6,1 km od centrum Kielc)

Inwestycja Apartamenty Dąbrowa znajduje się w Kielcach, Dąbrowa (6,1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera SOLO inwest . Inwestycja Apartamenty Dąbrowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 56 lokali mieszkalnych o powierzchni 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Apartamenty Dąbrowa etap II

Kielce, Dąbrowa 346B

(6,1 km od centrum Kielc)

Inwestycja Apartamenty Dąbrowa etap II znajduje się w Kielcach, Dąbrowa 346B (6,1 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera SOLO inwest . Inwestycja Apartamenty Dąbrowa etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 14 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 44 do 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego

Kielce, ul. Kaczyńskiego

(0,8 km od centrum Kielc)

Inwestycja Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego znajduje się w Kielcach, ul. Kaczyńskiego (0,8 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty przy ul. Kaczyńskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 27 lokali mieszkalnych o powierzchni 51 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Apartamenty Witosa

Kielce, ul. Witosa 103

(3,8 km od centrum Kielc)

Inwestycja Apartamenty Witosa znajduje się w Kielcach, ul. Witosa 103 (3,8 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Anna-Bud Bis Sp. z.o.o. sp.k. Inwestycja Apartamenty Witosa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 123 lokale mieszkalne o powierzchniach od 28 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Domaniówka

Kielce, ul. Domaniówka 5

(2,9 km od centrum Kielc)

Inwestycja Domaniówka znajduje się w Kielcach, ul. Domaniówka 5 (2,9 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje. Inwestycja Domaniówka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 34 lokale mieszkalne o powierzchni 37 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Triasowe Wzgórze: Doskonałe usytuowanie budynku w cichym zakątku osiedla “Ślichowice” .Położenie na pograniczu rezerwatu przyrody jest gwarancją wspaniałych widoków i spokoju.Wyskoki standard wykończenia, podziemne miejsca postojowe, trzy klatki schodowe z windami cichobieżnymi,kameralne położenie gwarantuje duży komfort przyszłym mieszkańcom za rozsądną cenę.W pobliżu budynku znajdują się sklepy, szkoły i pełna infrastruktura.

Inwestycja Triasowe Wzgórze znajduje się w Kielcach, Triasowa 2 (3,9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Triasowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Triasowe Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc),
  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc): Mieszkanie gotowe do odbioru. Miejsce postojowe w hali garażowej podziemnej + boks rowerowy w cenie 30 000 zł. SUPER OFERTA!! W marcu za dwa miejsca postojowe + boks rowerowy zapłacisz tylko 29 900 zł brutto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.. Cena: 26000 zł,
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Triasowe Wzgórze

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta. Kielce leżą na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 73 i 74, a główną arterią jest tu droga ekspresowa S7 będąca częścią europejskiej trasy E77 i łącząca miasto z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską.

Komunikacja

Kielce, czyli stolica województwa świętokrzyskiego, to miasto o powierzchni 109,45 km2 zamieszkiwane przez 196 508 osób. Szybki rozwój pozwala mu być najważniejszym ośrodkiem oświatowym, kulturalnym i sportowym w regionie. Szeroki dostęp do wszelkiego typu usług wpływa na wysoki poziom życia mieszkańców. Mimo licznych obszarów zindustrializowanych, w mieście znajdują się rozległe tereny zielone objęte ochroną. Kielce leżą na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 73 i 74, a droga ekspresowa S7 łączy je z trzema dużymi aglomeracjami. W odległości 150 metrów od inwestycji Triasowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Massalskiego I.

Data publikacji: 30 marca 2012 10:43

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Eko-Invest Sp. z o.o.

Eko-Invest Sp. z o.o.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Batalionów Chłopskich 5A
    25-671 Kielce

+48 607...

Znajdziemy dla Ciebie