Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Triasowe WzgórzeSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Eko-Invest Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 502 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Jurajska Plaza (402 m dalej)

Inwestycja Jurajska Plaza znajduje się w Kielcach, ul. Jurajska 1 (4,1 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k. . Inwestycja Jurajska Plaza jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 62 lokale mieszkalne o powierzchniach od 24 do 86 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kielce, ul. Jurajska 1 (4,1 km od centrum Kielc)
 • Termin oddania: 4 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 27
 • Powierzchnia: 24 - 86 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k. Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Ślichowice (865 m dalej)

Inwestycja Osiedle Ślichowice znajduje się w Kielcach, ul. Kazimierza Wielkiego (3,3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Hsd&Arrow Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Ślichowice jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 52 lokale mieszkalne o powierzchniach od 45 do 127 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Ślichowice znajduje się 1 mieszkanie, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Kielce, ul. Kazimierza Wielkiego (3,3 km od centrum Kielc)
Ceny od: 4 650 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 45 - 127 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Hsd&Arrow Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Permska Budynek nr 1 (903 m dalej)

Inwestycja Permska Budynek nr 1 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera HSD CHAŁUPKA. Inwestycja Permska Budynek nr 1 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 44 lokale mieszkalne o powierzchniach od 44 do 106 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Permska Budynek nr 1 znajduje się 7 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Kielce, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc)
Ceny od: 4 500 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 24
 • Powierzchnia: 44 - 106 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
HSD CHAŁUPKA Mieszkania spełniające kryteria

Triasowe Wzgórze: Doskonałe usytuowanie budynku w cichym zakątku osiedla “Ślichowice” .Położenie na pograniczu rezerwatu przyrody jest gwarancją wspaniałych widoków i spokoju.Wyskoki standard wykończenia, podziemne miejsca postojowe, trzy klatki schodowe z windami cichobieżnymi,kameralne położenie gwarantuje duży komfort przyszłym mieszkańcom za rozsądną cenę.W pobliżu budynku znajdują się sklepy, szkoły i pełna infrastruktura.

Inwestycja Triasowe Wzgórze znajduje się w Kielcach, Triasowa 2 (3,9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Triasowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Triasowe Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc),
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc): Mieszkanie gotowe do odbioru. Miejsce postojowe w hali garażowej podziemnej + boks rowerowy w cenie 30 000 zł. SUPER OFERTA!! W marcu za dwa miejsca postojowe + boks rowerowy zapłacisz tylko 29 900 zł brutto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.. Cena: 26000 zł,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Triasowe Wzgórze

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich. W odległości 150 metrów od inwestycji Triasowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Massalskiego I.

Data publikacji: 30 marca 2012 10:43

Data aktualizacji: 16 maja 2017 10:48

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie