Villa Sadyba

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEiffage Immobilier Polska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 230 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nordic Sadyba(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sadyba, ul. Nałęczowska 33 (7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 576/m2
  Nordic Sadyba
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 230
  Powierzchnia: 28 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 102 oferty
  YIT Development Sp. z o.o.
 • Zen Garden Mokotów(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Santocka (6.7 km od centrum Warszawy)
  Zen Garden Mokotów
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 51 - 106 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Prestige
 • Nowe Południe 2(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Śródziemnomorska 37 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 100 brutto/m2
  Nowe Południe 2
  Termin oddania: 1 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 123
  Powierzchnia: 31 - 109 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 63 oferty
  NAPOLLO

Opis Inwestycji

Villa Sadyba, to unikatowa inwestycja na Starej Sadybie. Projekt doskonale wpisuje się w atmosferę osiedla willowego i klimat międzywojennego modernizmu. Klasyczna linia designu podkreśla zrównoważoną elegancję i ponadczasowy styl. Biała elewacja współgra z granitowymi cokołami i tradycyjną dachówką ceramiczną. Obszerne okna i balkony nadają bryle lekkość willową, a dach kryjący poddasze zachwyca klasyką. Willę otacza własny teren zielony. Zamknięty ogrodzeniem, zapewnia kameralność i bezpieczeństwo.Projekt mieści tylko 6 apartamentów o powierzchni od 77 do 176 m2 na 3 naziemnych kondygnacjach z niezależnymi wejściami z klatki schodowej. Mieści również parking podziemny z 12 miejscami postojowymi, po dwa dla każdego apartamentu. W budynku zastosowano nowoczesną, energooszczędną i ergonomiczną infrastrukturę. Inwestycję wyposażono w niespotykaną pompę ciepła, instalacje teletechniczne, w tym monitoring. Każdy apartament posiada kominek, ogrzewanie podłogowe, drewnianą stolarkę okienną, szyby jednokomorowe oraz drzwi wejściowe antywłamaniowe.Inwestorem jest spółka deweloperska Eiffage Immobilier Polska, będąca częścią francuskiej Grupy Eiffage – jednej z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie.

Inwestycja Villa Sadyba znajduje się na Sadybie, ul. Żegiestowska (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Eiffage Immobilier Polska.

Inwestycja Villa Sadyba została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Sadyba pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 148 metrów kwadratowych w cenie od 13 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eiffage Immobilier Polska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 290 do 500 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc): po dwa dla każdego apartamentu.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Villa Sadyba

Stara Sadyba, czarowne miejsce warszawskich elit, osiedle willowe z przedwojennym rodowodem, mała ojczyzna lokalnej społeczności zaangażowanej w jej rozwój i piękno. Wyjątkowa atmosfera spokoju w tkance miasta tętniącej tuż obok. „Miasto-ogród”, enklawa zieleni, zacisze parków. Skwer Ormiański, Park Szczubełka, Jeziorko Czerniakowskie, Fort z fosą Legionów. Obok Pałac Wilanowski, Lake Park Wilanów, Pole Golfowe Zawady. Smak przedwojennej Warszawy, spokojnego dobrobytu, uroda codzienności i pełna funkcjonalność w zasięgu ręki! W sąsiedztwie znajdują się liczne przedszkola i szkoły wszystkich stopni edukacji, w tym znane warszawskie szkoły międzynarodowe. Nieopodal Centrum Handlowe Sadyba i liczne placówki handlowe. Bogata infrastruktura usługowa. Dogodne połączenie z głównymi arteriami stolicy. Doskonały dojazd środkami miejskiej komunikacji. Liczne trasy rowerowe i tereny rekreacyjne. Placówki kulturalne, kina, teatry.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Sadyba mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Villa Sadyba znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sadyba 06.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Sadyba znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: niepubliczne przedszkole u smoka co buja w obłokach w odległości 350 m, Niepubliczne Przedszkole Fiqmiku w odległości 400 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Szczęśliwe Dzieci " w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Sadyba jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Sadyba składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Mokpol, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Specjały Regionalne.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Sadyba w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.12.2016

Data aktualizacji: 12.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie