Sowińskiego Apartments

Mieszkania na sprzedaż ul. Sowińskiego/Wyczółkowskiego, oferowane bezpośrednio przez Edach Invest J. Starownik i R. Kalicki Sp. J.

Lublin, ul. Sowińskiego/Wyczółkowskiego
Sowińskiego Apartments

3 zdjęcia

Sowińskiego Apartments
Sowińskiego Apartments
Sowińskiego Apartments

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sowińskiego Apartments dostępnych jest 20 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 10 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja przy Sowińskiego to krok w przyszłość. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, dbałość o każdy szczegół to cechy wyróżniające tę inwestycję.

Apartamenty Sowińskiego to nowoczesny, 7-kondygnacyjny budynek przy ul. Sowińskiego. W budynku znajdować się będzie 77 mieszkań oraz 5 lokali użytkowych.

To idealna inwestycja dla ludzi, którzy cenią sobie wysoki standard, komfort i nowoczesny styl.

Mieszkania na ostatnim piętrze budynku, kuszą niezwykłym widokiem na zielone tereny ulicy Głębokiej. Na niższych kondygnacjach budynku zaprojektowane zostały kameralne loggie.

Kompaktowa, dobrze zaprojektowana przestrzeń dostępnych mieszkań, zapewni komfort mieszkania nawet najbardziej wymagającym klientom. Bardzo ważnym elementem będą wygodne i funkcjonalne przestrzenie wspólne.

Zachęca także jego ergonomiczność i wygoda użytkowania. Mieszkańcy będą mogli skorzystać zarówno z miejsc parkingowych w garażu podziemnym jak i naziemnym. Parking naziemny będzie wyposażony w zewnętrzną stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Inwestycja Sowińskiego Apartments znajduje się w Lublinie, ul. Sowińskiego/Wyczółkowskiego (2 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Edach Invest J. Starownik i R. Kalicki Sp. J.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sowińskiego Apartments w sprzedaży jest 20 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 49 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 29 m2 (19 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni 49 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Edach Invest J. Starownik i R. Kalicki Sp. J. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne: 57 miejsc dla samochodów 2 miejsca dla motocykli.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 27 do 49 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się tuż przy ul. Głębokiej, w zielonej, spokojnej okolicy. Bliskość centrum i miasteczka akademickiego, połączona z ustronnym klimatem sprawiają, że jest to miejsce idealne dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w otoczeniu centrum miasta. W pobliżu znajduje się Politechnika Lubelska, Uniwersytet Przyrodniczy, kampus UMCS i KUL. Piękny krajobraz zapewnia pobliski Park Akademicki okalający miasteczko oraz tereny zielone charakterystyczne dla ul. Głębokiej. Miejsce, pomimo niedalekiej odległości do centrum, sprawia wrażenie ustronnego, spokojnego i cichego. Docenią to w szczególności osoby, którym zależy zarówno na wygodnych warunkach jak i atrakcyjnej lokalizacji, z dobrym dostępem do centrum miasta. Olbrzymim udogodnieniem są również pobliskie sklepy i obiekty usługowe – infrastruktura charakterystyczna dla centrum akademickiego życia.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sowińskiego Apartments?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sowińskiego Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Sowińskiego Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Akademicki 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sowińskiego Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sowińskiego Apartments znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: AKADEMIA POZIOMKOWA w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sowińskiego Apartments w odległości 250 m znajduje się Centrum Rekreacyjno-Sportowe Uniwersytetu Przyrodniczego, w odległości 270 m znajduje się Pływalnia UP, w odległości 400 m znajduje się Były tor łuczniczy.

Data publikacji: 05.05.2021
Data aktualizacji: 29.04.2022
Edach Invest J. Starownik i R. Kalicki Sp. J. logo

Edach Invest J. Starownik i R. Kalicki Sp. J.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Zawieprzycka 8J 20-228 Lublin

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: