Nasze Jeżyce - Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szczepanowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Echo Residential by Archicom

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Szczepanowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nasze Jeżyce - Etap II

6 zdjęć

Nasze Jeżyce - Etap II
Nasze Jeżyce - Etap II
Nasze Jeżyce - Etap II
Nasze Jeżyce - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mieszkaj tak jak chcesz! Dopasuj liczbę pokoi do nowych życiowych planów. Z łatwością zamienisz dwa pokoje w trzy a trzy w cztery. Ciesz się mieszkaniem z dala od zgiełku, blisko parku Sołackiego i ulicy Kościelnej.

Twój work life balans

Dobry klimat zapewni zielona, pełna roślinności przestrzeń wspólna. Nasadzone wjazdy do garażu, piękne kwitnące trejaże, pnącza trawy i dużo drzew tworzy razem unikalną enklawę zieleni.

Komfortu dopełni ogrodzony teren osiedla oraz wygodny dojazd do każdego miejsca w Poznaniu.

W pobliżu inwestycji znajduje się paczkomat. Dodatkowo przewidziane zostały boxy na jednoślady oraz stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. Dzięki aplikacji Blue Bolt mamy możliwość zdalnego otwierania bramy oraz przywoływania windy.

Inwestycja Nasze Jeżyce - Etap II znajduje się na Jeżycach, ul. Szczepanowskiego (2.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Echo Residential by Archicom.

Inwestycja Nasze Jeżyce - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Residential by Archicom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1880 metrów od inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w odległości 180 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 106 w odległości 210 m, szkoła w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Bamberski Dwór w odległości 540 m, Stom-Lab w odległości 680 m, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w odległości 870 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Bodywork.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nasze Jeżyce - Etap II w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 280 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.09.2019
Data aktualizacji: 01.08.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: