Apartamenty Anchoria

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Do Morza, oferowane bezpośrednio przez

DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

pucki, Mechelinki, ul. Do Morza 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Anchoria

17 zdjęć

Apartamenty Anchoria
Apartamenty Anchoria
Apartamenty Anchoria
Apartamenty Anchoria

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 42 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

Okna drewniane 3-szybowe

Ściany

Wykończenie ścian i sufitów gładzią szpachlową z malowaniem na biało.

Sufity

Wykończenie ścian i sufitów gładzią szpachlową z malowaniem na biało.

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne : garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Nad Zatoką Pucką w Mechelinkach budujemy Apartamenty Anchoria. W każdym budynku powstaną tylko 4 lokale z wygodnymi rozwiązaniami dla mieszkańców... i widokiem na morze. Korzystaj z natury i możliwości aktywnego wypoczynku.

Anchoria powstała z pasji tworzenia i marzeń o miejscu wyjątkowym. Urokliwe Mechelinki nad Zatoką Pucką, w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, stały się idealnym dopełnieniem tej inwestycji. Apartamenty zostały zaprojektowane z ogromną precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół. Nowoczesna bryła budynku i elewacje z wykorzystaniem naturalnego drewna idealnie wpisują się w wyjątkowy, nadmorski klimat. Ty możesz stać się osobą, która wykorzysta potencjał aranżacyjny tego miejsca. Panoramiczne okna i wysokie pomieszczenia będą idealnym tłem dla oryginalnej kompozycji Twoich wnętrz.

Poczucie intymności dadzą Ci tylko 4 apartamenty w budynku. Indywidualne strefy wejściowe do każdego z nich to idealne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie prywatność. Dodatkowy komfort i wygodę zapewnią dwa miejsca postojowe, w tym jedno w garażu. Strefę relaksu tworzą tarasy na dachach, z których rozpościera się widok na Zatokę Pucką, plażę, targ rybny i cypel miejscowości Rewa.

Inwestycja Apartamenty Anchoria znajduje się w Mechelinkach, ul. Do Morza 17 (3.2 km od Gdyni), została zrealizowana przez DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Apartamenty Anchoria została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 42 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Anchoria nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DS Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Pozwól nam zabrać Cię w tę niekończącą się podróż. Anchoria przenosi w inną przestrzeń: świat pełen pasji, koloru i smaku. Różnorodność okolicy i bogactwo otaczającej przyrody: Zatoki Puckiej i Rezerwatu Mechelińskie Łąki sprawia, że każdy dzień możesz spędzić inaczej. Spotkania z przyjaciółmi, jedzenie w nadmorskich restauracjach i spacer po plaży i klifach.

Aktywny wypoczynek nad Zatoką umożliwi Ci bliskość Centrum Sportów Wodnych w pobliskiej Rewie. Windsurfing, kitesurfing i inne sporty wodne dadzą Ci niesamowite wrażenia i zastrzyk adrenaliny. Świetna lokalizacja Anchoria Apartamenty nie odbiera Ci również możliwości korzystania z uroków dużego miasta. Kino, teatr, spacer Skwerem Kościuszki i inne atrakcje czekają na Ciebie dzięki bliskości Trójmiasta.

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Anchoria?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Anchoria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 254 metrów od inwestycji Apartamenty Anchoria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mechelinki - Przystań 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Anchoria znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Anchoria znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach w odległości 400 m, szkoła w odległości 437 m, Przedszkole Poziomkowo w odległości 973 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Anchoria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 276 m znajduje się Odido, w odległości 402 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 415 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Anchoria w odległości 381 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 405 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 407 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.06.2017
Data aktualizacji: 03.11.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: