Porto Mare

12 zdjęć

Porto Mare
Porto Mare
Porto Mare
Porto Mare

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Porto Mare dostępnych jest 12 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 20 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 100 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 12 apartamentów w tym 12 lokali typu apartament.

Powierzchnie apartamentów:

od 44 do 128 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 2, 3, 5-pokojowe.

Ceny apartamentów:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 000 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja PORTO MARE w nadmorskich Mechelinkach/k.Gdyni to połączenie komfortu i elegancji w otoczeniu natury. Efektowna architektura, katedralne sufity, zieleń na budynkach oraz starannie zaprojektowana przestrzeń na osiedlu to zaledwie kilka atutów jakie udało się uzyskać dzięki współpracy z jedną z najlepszych pracowni projektowych - Studio Kwadrat. Zamysł projektu tej inwestycji urzeknie zarówno miłośników beztroskiego relaksu, jak i aktywnego wypoczynku. Poznaj PORTO MARE!

Inwestycja Porto Mare znajduje się w Mechelinkach, ul. Zatokowa null (3.1 km od Gdyni), została zrealizowana przez DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Porto Mare została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych apartamentów znajdujących się w 20 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Porto Mare w sprzedaży jest 12 nowych apartamentów o powierzchni od 44 do 128 metrów kwadratowych , w cenie od 11 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców DS Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

ENERGETYCZNE MECHELINKI Pobliska plaża z molo, lasy, klif to miejsca na relaks i złapanie oddechu. Dzięki lokalizacji inwestycji bez liku możesz korzystać z naturalnych walorów i uroków miejscowości Mechelinki. Przyszli mieszkańcy osiedla PORTO MARE preferujący aktywność fizyczną znajdą dla siebie idealne trasy rowerowe, mogą spędzić czas uprawiając sporty wodne, wybrać się na wycieczkę po pięknych klifach lub pojeździć konno. W okolicy jest wiele miejsc, w których można skosztować świeżą rybę lub w spokoju napić się kawy. A jeśli zatęskni się za miejskim życiem jest ono na wyciągnięcie ręki, bo do Gdyni dojedzie się samochodem w 15 minut.

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Porto Mare?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Porto Mare mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Porto Mare znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mechelinki - Przystań 04.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Porto Mare w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 16.12.2020
Data aktualizacji: 26.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Mechelinkach

Oferty w Mechelinkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: