Apartamenty Kordiana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kordiana, oferowane bezpośrednio przez Dozbud Development

Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów, ul. Kordiana 100

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 151 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Kordiana

2 zdjęcia

Apartamenty Kordiana

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Kordiana logo

Apartamenty Kordiana to kameralne osiedle w centrum Rembertowa. Enklawa składać się będzie z kameralnego, trzykondygnacyjnego budynku, składającego się z 22 mieszkań z miejscami w garażu podziemnym i windą. Elegancki charakter osiedla, utrzymanego w stylu nowoczesnej willi miejskiej z dużymi przeszkleniami i przestronnymi balkonami, doskonale komponuje się z sielankową okolicą małych uliczek w jednorodzinnej zabudowie. Apartamenty Kordiana to doskonałe miejsce dla osób poszukujących własnej przestrzeni i przyjaznego sąsiedztwa nie rezygnując przy tym z wygód infrastruktury wielkiego miasta.

Zapraszamy na stronę www.apartamentykordiana.pl

Inwestycja Apartamenty Kordiana znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Kordiana 100 (11.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dozbud Development.

Inwestycja Apartamenty Kordiana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kordiana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dozbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie na piętrze, cena 2 500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: na piętrze, cena 2 500 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kordiana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kordiana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Apartamenty Kordiana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rembertów-Akademia 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kordiana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kordiana znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "DELFINEK" w odległości 80 m, Przedszkole nr 423 w odległości 140 m, LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kordiana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Złoty Róg.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kordiana w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.07.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: