Wilanów Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obornicka, oferowane bezpośrednio przez

Dor Group

Warszawa, Wilanów, Wilanów Królewski, ul. Obornicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wilanów ResidenceWilanów Residence

3 zdjęcia

Wilanów Residence
Wilanów Residence
Wilanów Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Ekskluzywny projekt “Wilanów Residence” usytuowany jest przy ul. Obornickiej w Starym Wilanowie, najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy.Stary Wilanów utrzymał swój dawny willowo – pałacowy charakter. Od lat jest skupiskiem ludzi kultury, sztuki i biznesu.Na szczególną uwagę zasługuje bliskość zabytkowego Pałacu Wilanowskiego z pięknymi ogrodami pałacowymi.

W pobliżu znajdują się również liczne tereny rekreacyjne, między innymi parki w Powsinie i Natolinie, pole golfowe oraz ścieżki rowerowe.Kompleks “Wilanów Residence” doskonale wkomponowuje się w historyczny obraz dzielnicy. Swój niepowtarzalny nastrój zawdzięcza nie tylko kameralnej, niskiej zabudowie, doskonałym układom przestrzennym, ale i wyjątkowemu projektowi zieleni, utrzymanemu w oryginalnym japońskim stylu.“Wilanów Residence” składa się z sześciu trzypiętrowych willi. W każdej z nich znajduje się 14 apartamentów. Elegancka recepcja, jasne i przestronne hole, nowoczesne windy do poziomu garaży, patio z egzotyczną roslinnością, swoją jakością wykończenia zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów

Inwestycja Wilanów Residence znajduje się na Wilanowie Królewskim, ul. Obornicka (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dor Group.

Inwestycja Wilanów Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilanów Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dor Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wilanów Residence?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanów Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 152 metrów od inwestycji Wilanów Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanów 10.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wilanów Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Residence znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 261 i XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego w odległości 62 m, First Steps w odległości 195 m, żłobek w odległości 205 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilanów Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 327 m, Przychodnia Lekarska w odległości 438 m, Niewada Clinic w odległości 469 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilanów Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 512 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 542 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 555 m znajduje się FRAC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Residence w odległości 159 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 175 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: