Przy Bibliotece II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Fiszera, oferowane bezpośrednio przez Domwil

Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów, ul. Fiszera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 151 ofert w najbliższej okolicy!

Przy Bibliotece II

5 zdjęć

Przy Bibliotece II
Przy Bibliotece II
Przy Bibliotece II
Przy Bibliotece II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynek wielorodzinny "Przy Bibliotece II", położony w centralnym punkcie Rembertowa, 6 minut pieszo do Szybkiej Kolei Miejskiej, jest kontynuacją naszego projektu "Przy Bibliotece".

Zielony, cichy zakątek w sercu dzielnicy, w pobliżu Ratusza oraz najważniejszych sklepów i punktów usługowych to wymarzone miejsce dla kameralnej zabudowy. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się otwarty w 2016 roku żłobek.

W budynku zaprojektowaliśmy 21 ustawnych, nowoczesnych i jednocześnie przytulnych mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych od 28 do 56 m2 z dużymi, prywatnymi ogródkami na parterze i słonecznymi tarasami na piętrach.

Dla komfortu mieszkańców, mimo niskiej 3-piętrowej zabudowy, przewidziano nowoczesną windę, a na poziomie zero wygodny garaż.

Całość tworzy wyjątkowe, zamknięte osiedle, idealnie wkomponowane w otoczenie nowej rembertowskiej biblioteki.

Inwestycja Przy Bibliotece II znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Fiszera (10.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Domwil.

Inwestycja Przy Bibliotece II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przy Bibliotece II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domwil przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: w garażu na poziomie "0" w cenie 15 000 zł.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Bibliotece II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Bibliotece II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Przy Bibliotece II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rembertów-Ratusz 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Bibliotece II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Bibliotece II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofiii Jędrzeja Moraczewskich w odległości 250 m, NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY WESOŁY PLECAK w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa z Odziałami Integracyjnymi nr 189 w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Bibliotece II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Groszek, w odległości 240 m znajduje się Alladyn delikatesy, w odległości 240 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Bibliotece II w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.06.2017
Data aktualizacji: 29.03.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: