Miarki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Miarki, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Chorzów, ul. Miarki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 227 ofert w najbliższej okolicy!

Miarki

7 zdjęć

Miarki
Miarki
Miarki
Miarki

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kościuszki

  J.W. Construction Holding S.A.

 • Apartamenty Parkowa

  Antrans Invest Sp. z o.o.

 • Uroczysko Matylda
  od: 5 692 zł/m2

  Grupa Wyburzeniowa Południe

Opis Inwestycji

Osiedle mieszkaniowe położone w śródmieściu Chorzowa, przy ul Karola Miarki. Zapewniony jest szybki bezkolizyjny dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum miasta jak też do trasy szybkiego ruchu - DTŚ. Mieszkania o powierzchni od 34 do 68m2 są funkcjonalnie i nowocześnie zaprojektowane. Budynki komponują się z otoczeniem. Przyosiedlowe położenie zapewnia bliskość szkół, przedszkoli, kościoła placówek handlowych.

Zapewniamy miłą, profesjonalą obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytu.

Forma własności

– użytkowanie wieczyste

Bezpieczna transakcja

- zwracamy wpłacony zadatek w przypadku gdy Bank nie udzieli Ci kredytu.

Jakość wykonania

- standard wykończenia deweloperski

Eksploatacja i koszty

- 34 bezpłatne miejsca parkingowe, w cenie mieszkania duże komórki lokatorskie

(dochodzące do 12 m2) ,

- mieszkanie bezczynszowe tj. wszystkie opłaty stałe będą wynosić ok 2 zł/m2 miesięcznie + media

( prąd ,gaz ,woda,wywóz śmieci)

Inwestycja Miarki znajduje się w Chorzowie, ul. Miarki (1.1 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Miarki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miarki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 65 metrów kwadratowych w cenie od 3 480 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja: Osiedle charakteryzuje się doskonałą lokalizacją. Dojazd -dojazd do centrum Katowic 10km, Chorzowa 1,5 km, Bytomia 5 km -dojazd do DTŚ-ki – 2,3 km -dojazd do autostrady A4 – 7 km Komunikacja miejska -linia 632 ( Chorzów, Chorzów Batory, Katowice Centrum ) - 150 m -linia 665 ( Chorzów,Siemianowice) - 300 m -linia 840 ( Gliwice,Zabrze,Bytom,Chorzów, Katowice) - 1km -Tramwaj- linia T11 ( Chorzów-Katowice) 200 m -Dworzec PKP 1 km Rekreacja i wypoczynek -basen 650 m -korty tenisowe i boiska 800 m -staw Amelung 1km -Park Skałka Świętochłowice 2km -Park Śląski 3,1 km Edukacja -Przedszkole nr 26- 600 m -Szkoła podstawowa nr 17- 700 m -Gimnazjum nr 11 – 2,2 km -Zespół Szkół Ogólnokształcących– 200 m -I liceum Ogólnokształcące im J. Słowackiego 1,9 km -Uniwersytet Śląski- 1,5 km -Wyższa Szkoła Bankowa- 1,5km Centra handlowe -Biedronka – 250 m -Netto – 600 m -Tesco - 600 m -Kaufland- 1,6 m

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miarki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Miarki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Floriańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miarki znajduje się się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w odległości 40 m, ATUT - Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Chorzowie w odległości 120 m, ATUT - Gimnazjum dla Dorosłych w Chorzowie w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Miarki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej św. Pawła w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miarki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miarki w odległości 280 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.01.2014
Data aktualizacji: 13.04.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: