Kadecka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kadecka, oferowane bezpośrednio przez

Dombud S.A.

Chorzów, ul. Kadecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 469 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

KadeckaKadecka

4 zdjęcia

Kadecka
Kadecka
Kadecka
Kadecka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe osiedle mieszkaniowe położone jest w Chorzowie przy ul. Kadeckiej składa się z 4 budynków wielorodzinnych. Mając na względzie zróżnicowane potrzeby naszych potencjalnych nabywców, w ofercie proponujemy funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 39m2 do 95 m2. Na osiedlu znajdują się budynki wyposażone w windy oraz wolnostojące garaże.

Standard deweloperski w jakim przekazujemy mieszkania, pozwala na indywidualną aranżację wnętrz według uznania przyszłego właściciela. Na życzenie klienta oferujemy również możliwość wykończenia "pod klucz".

Inwestycja Kadecka znajduje się w Chorzowie, ul. Kadecka (1.4 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Kadecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kadecka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja w pobliżu Parku Śląskiego oraz infrastruktury handlowo - usługowej. Położenie osiedla gwarantuje doskonałą komunikację w kierunku centrum Chorzowa, Katowic oraz Siemianowic. Otaczające tereny zielone pozwalają na aktywny odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kadecka?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kadecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1706 metrów od inwestycji Kadecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kadecka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kadecka znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 29 w Chorzowie w odległości 313 m, przedszkole w odległości 336 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w odległości 455 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kadecka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Przychodnia" w odległości 157 m, NZOZ Grupowa Praktyka Lekarska "Chorzów Stary" w odległości 161 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kadecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 308 m znajduje się Lidl, w odległości 992 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kadecka w odległości 218 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.09.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: