Kadecka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kadecka, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Chorzów, ul. Kadecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 274 oferty w najbliższej okolicy!

Kadecka

4 zdjęcia

Kadecka
Kadecka
Kadecka
Kadecka

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kościuszki

  J.W. Construction Holding S.A.

 • Apartamenty Parkowa

  Antrans Invest Sp. z o.o.

 • 17-go Sierpnia
  od: 3 782 zł/m2

  Dombud S.A.

Opis Inwestycji

Nowe osiedle mieszkaniowe położone jest w Chorzowie przy ul. Kadeckiej składa się z 4 budynków wielorodzinnych. Mając na względzie zróżnicowane potrzeby naszych potencjalnych nabywców, w ofercie proponujemy funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 39m2 do 95 m2. Na osiedlu znajdują się budynki wyposażone w windy oraz wolnostojące garaże.

Standard deweloperski w jakim przekazujemy mieszkania, pozwala na indywidualną aranżację wnętrz według uznania przyszłego właściciela. Na życzenie klienta oferujemy również możliwość wykończenia "pod klucz".

Inwestycja Kadecka znajduje się w Chorzowie, ul. Kadecka (1.4 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Kadecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kadecka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 95 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja w pobliżu Parku Śląskiego oraz infrastruktury handlowo - usługowej. Położenie osiedla gwarantuje doskonałą komunikację w kierunku centrum Chorzowa, Katowic oraz Siemianowic. Otaczające tereny zielone pozwalają na aktywny odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kadecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Kadecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Stary Plac Piastowski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kadecka znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 29 w odległości 340 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 w odległości 470 m, GIMNAZJUM NR 6 z oddziałami sportowymi w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kadecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kadecka w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.09.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: