Inwestycja przy ul. Krętej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kręta, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Chorzów, ul. Kręta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 274 oferty w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Krętej

2 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Krętej

Najbliższe inwestycje

  • Apartamenty Parkowa

    Antrans Invest Sp. z o.o.

  • Osiedle Kościuszki

    J.W. Construction Holding S.A.

Opis Inwestycji

Zespół 2 czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, składający się łącznie z 24 mieszkań.

Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania mają powierzchnię od 49,79m2 do 72,50m2. W

bezpośrednim sąsiedztwie luźna zabudowa nowych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Krętej znajduje się w Chorzowie, ul. Kręta (2.1 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Krętej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klimzowiec Kościół n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Policealna SOCIUS w odległości 240 m, Zespół Szkół Technicznych Nr 1 w odległości 240 m, Technikum Elektroniczne w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Dental w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się fotelik.info - foteliki samochodowe dla dzieci Katowice.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.09.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: