Inwestycja przy ul. Krętej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kręta, oferowane bezpośrednio przez

Dombud S.A.

Chorzów, ul. Kręta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 472 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. KrętejInwestycja przy ul. Krętej

2 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Krętej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zespół 2 czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, składający się łącznie z 24 mieszkań.

Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania mają powierzchnię od 49,79m2 do 72,50m2. W

bezpośrednim sąsiedztwie luźna zabudowa nowych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Krętej znajduje się w Chorzowie, ul. Kręta (2.1 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Krętej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 948 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Batory.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie w odległości 78 m, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego w odległości 159 m, szkoła w odległości 185 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Dental w odległości 334 m, BetaMed w odległości 509 m, Centrum Medyczne Tysiąclecie w odległości 579 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 243 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się fotelik.info - foteliki samochodowe dla dzieci Katowice, w odległości 519 m znajduje się Piekarnia & Cukiernia Kaprys.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Krętej w odległości 181 m znajduje się boisko / kort, w odległości 207 m znajduje się boisko / kort, w odległości 229 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: