Parkowa Aleja

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom-Eko Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 135 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Malta Wołkowyska etap III(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska (3.2 km od centrum Poznania)
  Malta Wołkowyska etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 25 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  UWI Inwestycje S.A.
 • Malta Wołkowyska etap II(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska 28, 30 (3.2 km od centrum Poznania)
  Malta Wołkowyska etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 48 - 105 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  UWI Inwestycje S.A.
 • Soleil de Malta(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Milczańska (3 km od centrum Poznania)
  Soleil de Malta
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 73
  Powierzchnia: 56 - 128 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Parkowa Aleja - Naturalnie tylko tuParkowa Aleja to 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, z windami i garażami w podziemnej hali, mieszczący 40 lokali mieszkalnych. Położony w cichej, spokojnej dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, licznych ścieżek spacerowych oraz Parku Tysiąclecia. Nowoczesny w stylistyce, wykonany z najwyższej jakości materiałów, usytuowany przy Alei Ks. Mieczysława Radziejewskiego w Poznaniu, idealnie wpasowuje się w potrzeby wielkomiejskich lokatorów.W harmonii ze światemBliskość terenów rekreacyjno-wypoczynkowych Jeziora Maltańskiego, a co za tym idzie, możliwość uprawiania licznych sportów na świeżym powietrzu sprawia, iż Parkowa Aleja jest idealnym miejscem dla całej rodziny. Dodatkowych atrakcji dostarczy pobliskie zoo, nowopowstałe Termy maltańskie, czy kina i sklepy Galerii Malta. Atutem inwestycji jest doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta Poznania.Gdzie wszystko ma swoje miejsceW ofercie mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, o powierzchni od 58,9 do 103,4 m.kw., z dużymi balkonami bądź rozległymi tarasami z decku drewnianego i ogródkami na parterach. Przestronne pokoje, otwarte aneksy kuchenne bądź oddzielne kuchnie, stolarka okienna i drzwiowa oraz rolety zewnętrzne w kolorze złotego dębu – podkreślają prestiżowy charakter inwestycji.Komfortowe rozwiązania projektowe pozwalają na dowolną aranżację wnętrz w zakresie usytuowania poszczególnych pokoi , w ramach ceny mieszkania.Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Liczna zieleń wysoka i niska oraz atrakcyjny plac zabaw sprzyjać będą odpoczynkowi od zgiełku miasta.Ekologia i ekonomiaParkowa Aleja zbudowana będzie z w 100% naturalnej cegły wapienno-piaskowej SILKA oraz przyjaznych środowisku materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego STEICO. Oba te rozwiązania zapewniają doskonałą izolację termiczną – chronią przed upałem w lecie i utratą ciepła w zimie.Zastosowanie 3-szybowych, 6-komorowych okien REHAU GENEO zapewni dodatkową izolację akustyczną, eliminując hałas, tak uciążliwy dla mieszkańców miast. Parkowa Aleja to inwestycja w energooszczędność , to wyraz dbałości o zdrowie i komfort jej mieszkańców.

Inwestycja Parkowa Aleja znajduje się na Chartowie, al. ks. M. Radziejewskiego (3.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Eko Sp. z o.o..

Inwestycja Parkowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Parkowa Aleja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Eko Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Parkowa Aleja

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowa Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Parkowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Tysiąclecia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowa Aleja znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące MIstrzostwa Sportowego w odległości 200 m, Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła I" w odległości 200 m, Prywata Szkoła Policeala dla Dorosłych "Twoja Szkola" w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Parkowa Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia, w odległości 220 m znajduje się Stokrotka, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowa Aleja w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.05.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie