Osiedle Zodiak IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom-Eko Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 135 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Malta(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. Dymka (4.9 km od centrum Poznania)
  Murapol Malta
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 133
  Powierzchnia: 27 - 99 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Murapol S.A.
 • Dymka 214(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. Dymka 214 (4.9 km od centrum Poznania)
  Dymka 214
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 53 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.
 • Malta Wołkowyska etap III(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska (3.2 km od centrum Poznania)
  Malta Wołkowyska etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 25 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  UWI Inwestycje S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Zodiak IV - Bliżej natury!Okolice Jeziora Maltańskiego w Poznaniu to pełne zieleni tereny spacerowe i rekreacyjne stanowiące idealne miejsce wypoczynku od zgiełku miasta. Lokalizacja Osiedla Zodiak IV to wspaniałe warunki do uprawiania licznych sportów oraz aktywności, takich jak: rower, rolki, kajaki, nordic walking, kręgle, narty czy łyżwy. To także wymarzone miejsce rodzinnych zabaw lub pikników nad wodą. Szereg atrakcji na wyciągnięcie ręki: park linowy, kolejka górska, stok narciarski, baseny i sauny (Termy Maltańskie) oraz pobliskie Zoo. Wszystko to sprawia, że Osiedle Zodiak IV stanowi najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość natury i przyjazną infrastrukturę do aktywnego wypoczynku.Miasto pod rękąWybierając otoczenie pełne zielni nie rezygnujesz z dobrodziejstw bliskości centrum Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Zodiak IV znajdują się liczne galerie handlowe: Galeria Malta, M1, Franowo, w tym kina i kluby fitness. Do Twojej dyspozycji pozostaje także pobliski Stary Rynek z pełnym wachlarzem restauracji oraz klubów. Bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej pozwala na szybkie przemieszczanie się i wygodne korzystanie z niezbędnych w codziennym życiu punktów oraz instytucji, takich jak szkoły czy urzędy. Osiedle Zodiak IV położone przy ul. Abpa W. Dymka 194 w Poznaniu to miejsce stworzone z troską o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców. Na monitorowanym terenie inwestycji znajduje się atrakcyjny plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, stojaki na rowery oraz liczna zieleń i przyjemne zakątki z ławkami.Ekologia i EkonomiaKochamy ekologię, dlatego Zodiak IV w całości wykonany jest z naturalnej cegły wapienno-piaskowej SILKA oraz przyjaznych środowisku materiałów budowlanych z włókna drzewnego STEICO. Wraz z oknami Rehau Geneo dają one doskonałą izolację termo-akustyczną, chroniąc przed hałasem oraz utratą ciepła w zimie i upałem w lecie. Mieszkanie na Os. Zodiak IV to inwestycja w energooszczędność, to zdrowie i komfort jego mieszkańców, zgodne z naturą.Funkcjonalne mieszkaniaBudynki Osiedla Zodiak IV posiadają nowoczesne windy oraz zamykane bramami podziemne garaże z możliwością przechowywania sprzętu sportowego. W ofercie 70 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, o pow. od 35,52 do 68,87m2, z możliwością dowolnej, bezpłatnej aranżacji ścianek działowych. Kuchnia zamknięta czy otwarty aneks kuchenny? Duży balkon, przytulna loggia czy też przestronny taras na parterze? Wybór należy do Ciebie. Ustawne pokoje oraz komfortowe rozwiązania projektowe tworzą niepowtarzalny klimat eko-wnętrz.

Inwestycja Osiedle Zodiak IV znajduje się na Chartowie, ul. Abpa W. Dymka (4.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Eko Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Zodiak IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zodiak IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Eko Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zodiak IV

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zodiak IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Zodiak IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chartowo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zodiak IV znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Językowe Niepubliczne Przedszkole Montessori Mistrzowie Zabawy w odległości 300 m, PRZEDSZKOLE NR 160 w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa nr 6 z Odddziałami Integracyjnymi w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zodiak IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy, w odległości 210 m znajduje się Społem, w odległości 230 m znajduje się Nowaczyk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zodiak IV w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.05.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie