Osiedle Zodiak III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom-Eko Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 135 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Malta(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. Dymka (4.9 km od centrum Poznania)
  Murapol Malta
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 133
  Powierzchnia: 27 - 99 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Murapol S.A.
 • Dymka 214(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. Dymka 214 (4.9 km od centrum Poznania)
  Dymka 214
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 53 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.
 • Malta Wołkowyska etap III(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska (3.2 km od centrum Poznania)
  Malta Wołkowyska etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 25 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  UWI Inwestycje S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Zodiak III to kontynuacja powstałych w latach 2008-2011 Osiedli: Zodiak i Zodiak Bis. Dwa budynki mieszkalne, z windami i garażami w podziemnej hali, położone są w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych Jeziora Maltańskiego oraz jego licznych atrakcji, w tym stoku narciarskiego, nowopowstałych term czy kolejki górskiej. Dzięki swej lokalizacji oraz stałemu monitoringowi, Osiedle Zodiak III to bezpieczna oaza w samym sercu miasta.Osiedle Zodiak III to idealna oferta dla miłośników sportów i zabaw na świeżym powietrzu, czy choćby spacerów wzdłuż jeziora o zachodzie słońca. W lecie – rower, rolki, jogging, mini-golf, kręgle, boule… a zimie – narty i łyżwy, stwarzają nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Pobliskie Zoo, nowoczesne baseny, czy kina i sklepy Galerii Malta zapewniają niezapomniane wrażenia dla całej rodziny. A wszystko na wyciągnięcie ręki.W ofercie przytulne kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, od 31,6 do 78,7 m kw., z przestronnymi balkonami, loggiami bądź tarasami na parterach. Łatwe w aranżacji, ustawne pokoje, wygoda, funkcjonalność cechują mieszkania na Osiedlu Zodiak III. Komfortowe rozwiązania projektowe, stolarka okienna i drzwiowa w kolorze złotego dębu, rolety zewnętrzne na parterach, nowoczesne windy - to kolejne atuty Osiedla. Bezpieczny a zarazem atrakcyjny plac zabaw dla dzieci oraz liczna zieleń sprzyjają odpoczynkowi od zgiełku miasta.

Inwestycja Osiedle Zodiak III znajduje się na Chartowie, ul. Arcybiskupa Walentego Dymka (4.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Eko Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Zodiak III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zodiak III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom-Eko Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zodiak III

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zodiak III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Zodiak III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chartowo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zodiak III znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Językowe Niepubliczne Przedszkole Montessori Mistrzowie Zabawy w odległości 290 m, PRZEDSZKOLE NR 160 w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa nr 6 z Odddziałami Integracyjnymi w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zodiak III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy, w odległości 210 m znajduje się Społem, w odległości 230 m znajduje się Nowaczyk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zodiak III w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.11.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie