Osiedle Regaty

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Flisaków, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Flisaków

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle RegatyOsiedle Regaty

3 zdjęcia

Osiedle Regaty
Osiedle Regaty
Osiedle Regaty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 342 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Regaty logo

Zapraszamy do nowej odsłony Osiedla Regaty, zlokalizowanego na zielonej Białołęce nad Kanałem Żerańskim. Inwestycja od lat cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. To doskonale skomunikowane z centrum Warszawy, w pełni niezależne warszawskie osiedle z funkcjonującymi sklepami i punktami usługowymi, liczy już 1 096 mieszkań i 87 domów jednorodzinnych.

Nowa propozycja Osiedla Regaty, położona przy ulicy Flisaków, docelowo składać się będzie z 7 kameralnych budynków i stanowić dopełnienie tego tętniącego życiem miejsca. Lokalizacja zapewni łatwy dostęp do nowoczesnej infrastruktury, a przede wszystkim do rozległych terenów zielonych.

W nowym etapie Osiedla Regaty powstaną kameralne, 3-piętrowe budynki. Nadano im nowoczesną stylistykę, a elewacje utrzymano w stonowanych odcieniach bieli i szarości. W ofercie znajdzie się 267 mieszkań w pełnej gamie metraży oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Przestrzenie między budynkami wypełni starannie zaaranżowana zieleń, a wzdłuż ścieżek staną ławki i stojaki na rowery. Z myślą o wygodzie naszych Klientów, na parterze części budynków zaplanowaliśmy sklepy i lokale usługowe. Dzieci zaprosimy na bezpieczne place zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone, z systemem kontroli dostępu.

Inwestycja Osiedle Regaty znajduje się na Kobiałce, ul. Flisaków (14.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle Regaty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Regaty nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozbudowana sieć dróg zapewnia wygodną komunikację z resztą miasta – dojazdy zdecydowanie usprawnia Most Marii Skłodowskiej-Curie oraz wyremontowany Most gen. Stefana Grota-Roweckiego wraz z Trasą Toruńską (część drogi ekspresowej S8). Z przystanku autobusowego przy ulicy Kobiałka można dojechać bezpośrednio do Metra Marymont lub Dworca Warszawa Wschodnia.

Nowoczesna infrastruktura prężnie rozwijającej się Białołęki gwarantuje dostęp do przedszkoli i szkół, a także sklepów oraz punktów usługowych w najbliższym sąsiedztwie osiedla.

Okoliczne tereny zielone i rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz Kanał Żerański dają mieszkańcom możliwość spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Regaty?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Regaty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 302 metrów od inwestycji Osiedle Regaty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Frachtowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Regaty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Regaty znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Smok" w odległości 154 m, przedszkole w odległości 169 m, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w odległości 338 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Regaty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 92 m znajduje się Żabka, w odległości 268 m znajduje się Heman, w odległości 272 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Regaty w odległości 354 m znajduje się boisko / kort, w odległości 356 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 369 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: