Starter

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDolnośląskie Inwestycje S.A

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miasto Marina(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Na Grobli 20 - 24 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 954 brutto/m2
  Miasto Marina
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 43 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Angel City Wrocław(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska (1 km od centrum Wrocławia)
  Angel City Wrocław
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 146
  Powierzchnia: 28 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 112 ofert
  Angel Poland Group
 • Lofty, Soft Lofty Nowa Papiernia(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. T. Kościuszki 130 a-c (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Lofty, Soft Lofty Nowa Papiernia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 33 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W sercu Wrocławia przy ul. Pasteura, rozpoczęliśmy rewitalizcję budynku, który składać się będzie ze 150 mikroapartamentów, o pow. od 12 do 27m2.Lokale są oferowane w standardzie “pod klucz”. Dodatkowo możliwe będzie ich wyposażenie w meble i sprzęt AGD. W częściach wspólnych budynku znajdować się będzie pralnia i rowerownia, oraz portiernia w strefie wejściowej.Zakup Mikroapartamentów daje możliwość odpisania całości 23%podatku Vat jak i amortyzacji. Nasi klienci będą mogli oddać swój lokal w ręce OPERATORA, firmie, która zajmie się zarówno oferowaniem Twoich lokali jak i zarządzaniem i administrowaniem budynkiem.Proponujemy również Umowę z Operatorem z gwarancją stałego przychodu z najmu na poziomie 9% wartości lokalu netto w skali roku.Nasze atuty:- w sąsiedztwie 6 największych wrocławskich uczelni; – tuż obok Hali Stulecia; – 5min do „Ronda Reagana”; – lokale „pod klucz”; – klimatyzacja, szybki internet; – zdalny odczyt liczników; – magnetyczna karta wejściowa; – ochrona, monitoring, recepcja; – pralnia, rowerownia; – możliwość zlecenia operatorowi zarządzania najmem i jego obsługą;Inwestycja na miarę europejskiego miasta Wrocław – STARTER.Mikroapartamenty STARTER to doskonała, bezpieczna możliwośćinwestowania.

Inwestycja Starter znajduje się na Placu Grunwaldzkim, Plac Grunwaldzki (1.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Dolnośląskie Inwestycje S.A.

Inwestycja Starter została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 169 nowych mieszkań. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Starter pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dolnośląskie Inwestycje S.A nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 169 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Starter

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starter mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Starter znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Grunwaldzki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Starter znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 12 w odległości 90 m, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Matki Teresy Potockiej dla dziewcząt niedostosowanych społecznie we Wrocławiu w odległości 320 m, Publiczna Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna im. Matki Teresy Potockiej dla niedostosowanych społecznie w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Starter jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Synexus w odległości 310 m, Przychodnia Fundacji UM w odległości 320 m, Poradnia Genetyczna Wielospecjalistycznej Przychodni Lekarskiej Fundacji Akademii Medycznej w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Starter składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 160 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starter w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Fitness Academy.

Data publikacji: 28.11.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie