Starter

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Plac Grunwaldzki, oferowane bezpośrednio przez

Dolnośląskie Inwestycje S.A

Wrocław, Śródmieście, Plac Grunwaldzki, Plac Grunwaldzki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Starter

20 zdjęć

Starter
Starter
Starter
Starter

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 169 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W sercu Wrocławia przy ul. Pasteura, rozpoczęliśmy rewitalizcję budynku, który składać się będzie ze 150 mikroapartamentów, o pow. od 12 do 27m2.

Lokale są oferowane w standardzie “pod klucz”. Dodatkowo możliwe będzie ich wyposażenie w meble i sprzęt AGD. W częściach wspólnych budynku znajdować się będzie pralnia i rowerownia, oraz portiernia w strefie wejściowej.

Zakup Mikroapartamentów daje możliwość odpisania całości 23%

podatku Vat jak i amortyzacji. Nasi klienci będą mogli oddać swój lokal w ręce OPERATORA, firmie, która zajmie się zarówno oferowaniem Twoich lokali jak i zarządzaniem i administrowaniem budynkiem.

Proponujemy również Umowę z Operatorem z gwarancją stałego przychodu z najmu na poziomie 9% wartości lokalu netto w skali roku.

Nasze atuty:

- w sąsiedztwie 6 największych wrocławskich uczelni; – tuż obok Hali Stulecia; – 5min do „Ronda Reagana”; – lokale „pod klucz”; – klimatyzacja, szybki internet; – zdalny odczyt liczników; – magnetyczna karta wejściowa; – ochrona, monitoring, recepcja; – pralnia, rowerownia; – możliwość zlecenia operatorowi zarządzania najmem i jego obsługą;

Inwestycja na miarę europejskiego miasta Wrocław – STARTER.

Mikroapartamenty STARTER to doskonała, bezpieczna możliwość

inwestowania.

Inwestycja Starter znajduje się na Placu Grunwaldzkim (1.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dolnośląskie Inwestycje S.A.

Inwestycja Starter została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 169 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Starter nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dolnośląskie Inwestycje S.A nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Starter?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starter mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2079 metrów od inwestycji Starter znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Starter znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Starter znajduje się 113 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 12 w odległości 6 m, Politechnika Wrocławska w odległości 20 m, Katedra Energoelektryki w odległości 47 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Starter jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Polident w odległości 81 m, Stare Kliniki w odległości 237 m, E2 w odległości 239 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Starter składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 92 m znajduje się Żabka, w odległości 148 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 161 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starter w odległości 21 m znajduje się boisko / kort, w odległości 29 m znajduje się boisko / kort, w odległości 273 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: