Osiedle Sołtysowicka 32

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 229 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Meteos(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, Al. Poprzeczna 53,55 (4.9 km od centrum Wrocławia)
  Osiedle Meteos
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 47 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  ComoDomo
 • Sołtysowicka 21C(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Sołtysowicka 21C (4.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 050 netto/m2
  Sołtysowicka 21C
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 106
  Powierzchnia: 18 - 43 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 106 ofert
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Osiedle Uroczysko(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, ul. Przejazdowa (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 900/m2
  Osiedle Uroczysko
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 95
  Powierzchnia: 32 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 57 ofert
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Opis Inwestycji

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIAPoznaj zieloną stronę Wrocławia. Osiedle Sołtysowicka jest położone blisko parku i rozległych terenów leśnych, w spokojnej okolicy z rozwinięta infrastrukturą. Doskonała komunikacja oraz aktywna linia kolejowa to dobra alternatywa dla tłocznego centrum miasta. To miejsce, w którym możesz planować swoją przyszłość.Na inwestycję składają się dwa 4-piętrowe budynki ze 165 mieszkaniami. Do wyboru są lokale o powierzchni od 32 do 84 m². Z myślą o komforcie mieszkańców w budynkach przewidziano cichobieżne windy, komórki lokatorskie, pomieszczenie na rowery oraz parking podziemny.PRZESTRZEŃ DLA ODDECHUOsiedle Sołtysowicka to kameralne, nowoczesne budynki, zadbana zieleń i plac zabaw dla dzieci. Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub ogródka. Wytchnienie można znaleźć tuż za domem, w Parku Sołtysowickim, który jest częścią większego kompleksu leśnego. Tu przyroda w płynny sposób łączy się z mieszkalną częścią miasta. Wykorzystaliśmy ten potencjał i stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do życia.NAJLEPSZY WYBÓRJest wiele powodów, by zamieszkać na Osiedlu Sołtysowicka. Wiemy, że i tak znajdziesz swoje, ale pozwól, że podpowiemy te najważniejsze:1. Lokalizacja w spokojnej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do centrum2. Funkcjonalne mieszkania z dostępem do balkonu lub ogródka3. Parking podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery do dyspozycji mieszkańców4. Przedszkole i szkoła w odległości 300 m od osiedla5. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura Sołtysowic6. Bliskość Lasu Sołtysowickiego

Inwestycja Osiedle Sołtysowicka 32 znajduje się na Sołtysowicach, ul. Sołtysowicka 32 (4.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.).

Inwestycja Osiedle Sołtysowicka 32 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 165 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 4 999 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.) przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 165 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32

POZNAJ SOŁTYSOWICE Sołtysowice znajdują się w obrębie wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Dominuje tu niska zabudowa, domy szeregowe, jedno- i wielorodzinne. Dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych na co dzień usług. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy, duże centrum handlowe, przychodnię i szpital. Tuż obok osiedla Sołtysowicka działa szkoła podstawowa oraz przedszkole. Przy ulicy Koszarowej są także wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego, dzięki czemu mieszkanie w tej lokalizacji możemy przeznaczyć pod wynajem. NOWOCZESNA OKOLICA Mieszkając w spokojnej okolicy nie musisz rezygnować z atrakcji i uroków dużego miasta. Do Placu Grunwaldzkiego samochodem dojedziesz stąd w 10 minut. Lubisz spacery nad Odrą? Na Ostrów Tumski i Wyspę Słodową dostaniesz się równie szybko. Do dyspozycji jest także kolej oraz komunikacja miejska – trzy linie autobusowe, w tym jedna nocna. Bliskość ważnych arterii drogowych umożliwia szybki wyjazd z Wrocławia w kierunku Poznania i Warszawy, a także sprawny dojazd do obwodnicy. DOJAZDY I ODLEGŁOŚCI - do Placu Grunwaldzkiego – 9 minut (5,2 km) - na Ostrów Tumski – 9 minut (4,6 km) - do Rynku – 13 minut (6,5 km) - do C.H. Korona – 19 minut pieszo (1,6 km) - do C.H. Marino – 10 minut (5,3 km)

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poprzeczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 120 m, Przedszkole nr 70 w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 470 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sołtysowicka 32 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 05.05.2016

Data aktualizacji: 07.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie