Miasto Ogród Karłowice

Pod wynajem
Podwyższony standard wykończenia!

Mieszkania na sprzedaż ul. ks. Norberta Bończyka, oferowane bezpośrednio przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. ks. Norberta Bończyka
Ceny od: 10 000 zł brutto/m2
Miasto Ogród Karłowice

8 zdjęć

Miasto Ogród Karłowice
Miasto Ogród Karłowice
Miasto Ogród Karłowice
Miasto Ogród Karłowice

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Miasto Ogród Karłowice dostępne są 63 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Miasto Ogród Karłowice logo

Apartamenty Miasto Ogród Karłowice to najnowsza propozycja mieszkaniowa od Rafin Developer. Oryginalna, elegancka inwestycja powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych i wyjątkowych osiedli Wrocławia – przy ul. Ks. Norberta Bończyka na Karłowicach. Założenie składa się z dwóch kameralnych apartamentowców, które oryginalnie wkomponują się w panoramę osiedla.

Projekt został stworzony z myślą o wymagających osobach, które pragną cieszyć się komfortem, prywatnością oraz spektakularną zielenią. Jest to wymarzona propozycja zarówno dla osób, które poszukują wygodnej alternatywy dla domu wśród ciszy, ale w niedalekiej odległości od centrum miasta. Kompleks charakteryzować się będzie stylową architekturą oraz niską, kameralną zabudową. Inwestycja pomieści 79 dokładnie zaplanowanych apartamentów. Niezależnie czy szukasz ekskluzywnego gniazdka, czy reprezentacyjnego apartamentu – znajdziesz tutaj pełen przekrój, od kawalerek po pięciopokojowe, w 26 typach o szczegółowo przemyślanych rozkładach.

Inwestycję wyróżniać będzie wyjątkowy standard wykończenia, na który składać się będą między innymi elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne, kompletna instalacja klimatyzacji oraz wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe oraz trzyszybowe okna na 7-komorowych profilach marki Rehau.

Największym atutem inwestycji są niewątpliwie duże tarasy na dachach, które przynależeć będą do wybranych apartamentów z ostatniego piętra. Wybrane z nich posiadać będą wydzielone pomieszczenia w dachu przystosowane do zaaranżowania pod sunę lub kuchenkę letniskową.

Większość lokali mieszkalnych na parterze poszerzona zostanie o przestronne ogródki a pozostałe o balkony typu loggia. W części podziemnej budynku znajdzie się garaż z miejscami parkingowymi oraz funkcjonalnymi komórkami lokatorskimi.

Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary parków, alei czy skwerów. W okolicy dominuje niskie, willowe budownictwo ze stylową architekturą.

Inwestycja Miasto Ogród Karłowice znajduje się na Karłowicach, ul. ks. Norberta Bończyka (3.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasto Ogród Karłowice w sprzedaży 63 nowe mieszkania o powierzchni od 38 do 118 metrów kwadratowych, w cenie od 10 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 51 m2 w cenie od 464 325 zł (23 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 75 m2 w cenie od 636 905 zł (31 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 74 do 97 m2 w cenie od 809 710 zł (7 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 117 do 118 m2 w cenie od 1 506 333 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 510 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiadafalse
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, sauna, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 63 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 38 do 118 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 464 325 do 1 523 103 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 000 do 14 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości 8 zł/m².
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Miasto Ogród Karłowice znajdują się 23 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Karłowice rozciągają wzdłuż północnego brzegu Odry. Miejsce to słynie z ciekawej historii oraz unikalnej koncepcji urbanistycznej miasta-ogrodu, która tworzy harmonijną i kameralną przestrzeń miejską. Zamysłem tej idei jest połącznie bliskości centrum z walorami życia podmiejskiego. Niezwykle urokliwa, willowa zabudowa nadaje osiedlu niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Znajdziesz tutaj zjawiskową ilość zieleni i spokoju, którą wypełnia całe osiedle. Bliskość Odry z malowniczymi Wałami Nadodrzańskimi oraz Park Kasprowicza czy Marii Dąbrowskiej zapewniają idealne miejsca do aktywnego relaksu na łonie natury. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i miejsca do podniebnych rekreacji. Osiedle zaś pomimo bliskości centrum całkowicie osłonięte jest od ruchu ulicznego. Lokalizacja spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, poszukujących wygody oraz wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym dostępu do pełnej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu. Obecnie okolica jest szczególnie przyjazna rodzinom z dziećmi. W zasięgu kilku metrów znajdziemy wiele żłobków, szkół i przedszkoli a także parków z placami zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Osiedle jest perfekcyjnie skomunikowane z całym Wrocławiem. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych liczącej 25 linii autobusowych i 3 tramwajowe w zasięgu 200 metrów od osiedla. Zaledwie 10 minut można dostać się na autostradową obwodnicę Wrocławia, z której szybko można przejechać do Poznania, Warszawy czy Kłodzka. Dodatkowo także w pobliżu osiedla znajdziemy stację rowerów miejskich.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. Na tej samej ulicy znajduje się Przedszkole nr. 82 a promieniu 800 metrów znajduje się 12 innych placówek złożonych z przedszkoli i żłobków. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się 6 placówek edukacyjnych: Szkoła Podstawowa nr. 20, Szkoła Podstawowa nr 83, Szkoła Podstawowa nr 50, Szkoła Podstawowa nr 101, Szkoła Podstawowa nr 78, a także X liceum Ogólnokształcące. Prestiż osiedla podnosi Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu a także Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Opieka medyczna

• Dużym atutem inwestycji Miasto Ogród Karłowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: • Kar-Med w odległości 100 m, • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego oddalone 1,4 km. • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny na Kamieńskiego – oddalone 1,9 km. • Vratislavia Medica, Szpital im. Jana Pawła II – oddalone 3,5 km. • Baby Cinic –Centrum Medyczne –oddalone 3,5 km. • CM Luxmed, oddalone 2 km. • Echo Med. Oddalone 1,5 km. • Medinet Dolnośląskie Centrum Chorób Serca – oddalone 2 km.

Sklepy i usługi

Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest także bogate zaplecze handlowo-usługowe, na które składa się ok 30 punktów. Pod ręką znajdują się również liczne sklepy, apteki, stacje paliw a także ośrodki kulturalne i sportowe. Na większe zakupy można wybrać się do pobliskiej Galerii Marino, gdzie dojazd samochodem zajmie tylko 3 minuty. Nie brakuje także marketów takich jak E. Leclerc, Carrefour Express, Biedronka, Kaufland czy Aldi. Za rogiem znajdują się także sklepiki ze zdrową żywnością, banki oraz osiedlowe kawiarenki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji w odległości 350 m znajduje się boisko do koszykówki oraz rozbudowana siłownia napowietrzna. Zaś w odległości 6 km znajduje się centrum Squash Club. W niedalekiej odległości działają 3 siłownie znanych sieci.

Data publikacji: 09.02.2021
Data aktualizacji: 07.07.2021
Miasto Ogród Karłowice logo

AGNIESZKA HAŃSKA

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Stawowa 13 50-018 Wrocław

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: