Miasto Ogród Karłowice

Podwyższony standard wykończenia!

Mieszkania na sprzedaż ul. ks. Norberta Bończyka, oferowane bezpośrednio przez

Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. ks. Norberta Bończyka

Ceny od: 12 950 zł/m2
Miasto Ogród Karłowice

18 zdjęć

Miasto Ogród Karłowice
Miasto Ogród Karłowice
Miasto Ogród Karłowice
Miasto Ogród Karłowice

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

48 - 118/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

3

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Wrocław Nadodrze - 1490 m

Przystanek Tramwajowy - 390 m

Przystanek Autobusowy - 310 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

13 placówek medycznych, 23 placówki edukacyjne, 25 kawiarni i restauracji, 44 sklepy, 32 obiekty sportowe, 32 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 510 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 118 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 776 986 do 1 584 818 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 950 do 16 800 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości 8 zł/m²

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Miasto Ogród Karłowice znajduje się 5 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Miasto Ogród Karłowice logo

Apartamenty Miasto Ogród Karłowice to najnowsza propozycja mieszkaniowa od Rafin Developer. Oryginalna, elegancka inwestycja powstała w jednej z najbardziej prestiżowych i wyjątkowych osiedli Wrocławia – przy ul. Ks. Norberta Bończyka na Karłowicach. Dwa kameralne apartamentowce, które oryginalnie wkomponowują się w panoramę osiedla.

Projekt został stworzony z myślą o wymagających osobach, które pragną cieszyć się komfortem, prywatnością oraz spektakularną zielenią. Jest to wymarzona propozycja zarówno dla osób, które poszukują wygodnej alternatywy dla domu wśród ciszy, ale w niedalekiej odległości od centrum miasta. Kompleks charakteryzuje się stylową architekturą oraz niską, kameralną zabudową. Inwestycja posiada 79 dokładnie zaplanowanych apartamentów. Niezależnie czy szukasz ekskluzywnego gniazdka, czy reprezentacyjnego apartamentu – znajdziesz tutaj pełen przekrój, od kawalerek po pięciopokojowe, w 26 typach o szczegółowo przemyślanych rozkładach.

Inwestycję wyróżnia wyjątkowy standard wykończenia, na który składają się między innymi elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne, kompletna instalacja klimatyzacji oraz wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe oraz trzyszybowe okna na 7-komorowych profilach marki Rehau.

Największym atutem inwestycji są niewątpliwie duże tarasy na dachach, które przynależą do wybranych apartamentów z ostatniego piętra. Wybrane z nich posiadają wydzielone pomieszczenia w dachu przystosowane do zaaranżowania pod sunę lub kuchenkę letniskową.

Większość lokali mieszkalnych na parterze poszerzona została o przestronne ogródki, a pozostałe o balkony typu loggia. W części podziemnej budynku znajduje się garaż z miejscami parkingowymi oraz funkcjonalnymi komórkami lokatorskimi.

Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary parków, alei czy skwerów. W okolicy dominuje niskie, willowe budownictwo ze stylową architekturą.

Inwestycja Miasto Ogród Karłowice znajduje się na Karłowicach, ul. ks. Norberta Bończyka (3.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Inwestycja Miasto Ogród Karłowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasto Ogród Karłowice w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 118 metrów kwadratowych , w cenie od 12 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Karłowice rozciągają wzdłuż północnego brzegu Odry. Miejsce to słynie z ciekawej historii oraz unikalnej koncepcji urbanistycznej miasta-ogrodu, która tworzy harmonijną i kameralną przestrzeń miejską. Zamysłem tej idei jest połącznie bliskości centrum z walorami życia podmiejskiego. Niezwykle urokliwa, willowa zabudowa nadaje osiedlu niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Znajdziesz tutaj zjawiskową ilość zieleni i spokoju, którą wypełnia całe osiedle. Bliskość Odry z malowniczymi Wałami Nadodrzańskimi oraz Park Kasprowicza czy Marii Dąbrowskiej zapewniają idealne miejsca do aktywnego relaksu na łonie natury. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i miejsca do podniebnych rekreacji. Osiedle zaś pomimo bliskości centrum całkowicie osłonięte jest od ruchu ulicznego.

Lokalizacja spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, poszukujących wygody oraz wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym dostępu do pełnej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu. Obecnie okolica jest szczególnie przyjazna rodzinom z dziećmi. W zasięgu kilku metrów znajdziemy wiele żłobków, szkół i przedszkoli a także parków z placami zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miasto Ogród Karłowice?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Osiedle jest perfekcyjnie skomunikowane z całym Wrocławiem. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych liczącej 25 linii autobusowych i 3 tramwajowe w zasięgu 200 metrów od osiedla. Zaledwie 10 minut można dostać się na autostradową obwodnicę Wrocławia, z której szybko można przejechać do Poznania, Warszawy czy Kłodzka. Dodatkowo także w pobliżu osiedla znajdziemy stację rowerów miejskich.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miasto Ogród Karłowice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. Na tej samej ulicy znajduje się Przedszkole nr. 82 a promieniu 800 metrów znajduje się 12 innych placówek złożonych z przedszkoli i żłobków. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się 6 placówek edukacyjnych: Szkoła Podstawowa nr. 20, Szkoła Podstawowa nr 83, Szkoła Podstawowa nr 50, Szkoła Podstawowa nr 101, Szkoła Podstawowa nr 78, a także X liceum Ogólnokształcące. Prestiż osiedla podnosi Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu a także Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Opieka medyczna

• Dużym atutem inwestycji Miasto Ogród Karłowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: • Kar-Med w odległości 100 m, • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego oddalone 1,4 km. • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny na Kamieńskiego – oddalone 1,9 km. • Vratislavia Medica, Szpital im. Jana Pawła II – oddalone 3,5 km. • Baby Cinic –Centrum Medyczne –oddalone 3,5 km. • CM Luxmed, oddalone 2 km. • Echo Med. Oddalone 1,5 km. • Medinet Dolnośląskie Centrum Chorób Serca – oddalone 2 km.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest także bogate zaplecze handlowo-usługowe, na które składa się ok 30 punktów. Pod ręką znajdują się również liczne sklepy, apteki, stacje paliw a także ośrodki kulturalne i sportowe. Na większe zakupy można wybrać się do pobliskiej Galerii Marino, gdzie dojazd samochodem zajmie tylko 3 minuty. Nie brakuje także marketów takich jak E. Leclerc, Carrefour Express, Biedronka, Kaufland czy Aldi. Za rogiem znajdują się także sklepiki ze zdrową żywnością, banki oraz osiedlowe kawiarenki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji w odległości 350 m znajduje się boisko do koszykówki oraz rozbudowana siłownia napowietrzna. Zaś w odległości 6 km znajduje się centrum Squash Club. W niedalekiej odległości działają 3 siłownie znanych sieci.

Data publikacji: 09.02.2021
Data aktualizacji: 06.12.2023
Miasto Ogród Karłowice logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Stawowa 13 50-018 Wrocław

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: