Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Kasprowicza

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż al. Jana Kasprowicza, oferowane bezpośrednio przez

Triada Dom Sp.j.

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, al. Jana Kasprowicza 99

Apartamenty KasprowiczaApartamenty Kasprowicza

5 zdjęć

Apartamenty Kasprowicza
Apartamenty Kasprowicza
Apartamenty Kasprowicza
Apartamenty Kasprowicza
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

59 - 128/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Wrocław Sołtysowice - 1910 m

Przystanek Tramwajowy - 900 m

Przystanek Autobusowy - 75 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

18 placówek medycznych, 29 placówek edukacyjnych, 13 kawiarni i restauracji, 20 sklepów, 21 obiektów sportowych, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (7)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (5 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań w tym 7 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 59 do 128 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W willowym charakterze zabudowy zielonego wrocławskiego osiedla Karłowice, powstaje nowoczesna i kameralna inwestycja „KASPROWICZA”, która będzie obejmowała nowopowstający trzypiętrowy budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z garażem podziemnym oraz rewitalizację zabytkowego budynku pod funkcję biurowo-usługową. Całość inwestycji zrealizowana zostanie wśród istniejącej zieleni parkowej.

W zaprojektowanym budynku powstanie 10 apartamentów, w tym:

• 3 pokojowe o pow. od 59 do 66 m²,

• 4 pokojowe o pow. od 127 do 133 m².

Apartamenty zlokalizowane na parterze będą posiadać ogródki o pow. od 25 do 105 m², tarasy o pow. od 17 m² do 44 m² oraz loggie ok. 3-4 m², natomiast wszystkie apartamenty na pierwszym piętrze posiadać będą loggie. Na piętrze drugim zaplanowano układy 4-pokojowe z loggiami oraz tarasami dachowymi o powierzchni ponad 70 m² znajdującymi się na ostatniej kondygnacji.

Układy mieszkań zostały zaprojektowane bardzo przestronnie, z dużymi oknami trzyszybowymi, w których zostaną zamontowane elektryczne rolety zewnętrzne. Dodatkowo w standardzie budynku przewidziano indywidualną klimatyzację wraz z osprzętem w każdym apartamencie, ogrzewanie podłogowe oraz dodatkowe grzejniki elektryczne w łazienkach, a także nowoczesne rozwiązanie ogrzewania w postaci pomp ciepła. W apartamentach zaplanowano również wideodomofony oraz drzwi antywłamaniowe klasy RC-4.

Ponadto na terenie inwestycji powstanie 15 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz naziemne miejsca postojowe i komórki lokatorskie, a teren obok budynku zostanie zagospodarowany zielenią.

Karłowice to historycznie zabudowana część Wrocławia, według projektu stworzonego w 1911 r. przez architekta Paul Schmitthenner’a. Ta koncepcja miasta-ogrodu przetrwała do dzisiaj. Architektura osiedla odznacza się kameralną niską willową zabudową w otoczeniu zieleni z zachowaniem pełnej dostępności infrastruktury miejskiej. Koncepcja ta doskonale się sprawdza do dnia dzisiejszego, gdyż osiedle zachowując historyczny urok przyciąga nowych mieszkańców ceniących walory życia miejskiego wśród zielonych terenów urokliwego Wrocławia.

Atuty inwestycji

• Kameralna niska zabudowa w otoczeniu willowej zabudowy zielonych Karłowic oraz zabytkowego odrestaurowanego budynku,

• Prestiżowa lokalizacja na mapie Wrocławia – al. Jana Kasprowicza,

• Łącznie jedynie 10 apartamentów

• Funkcjonalne przestronne układy z zachowaniem nowoczesnych rozwiązań,

• Lokalizacja blisko centrum, do wrocławskiego Rynku 5 km,

• Podwyższony standard wykończenia: kompletna klimatyzacja wraz z zabudową, wideodomofony, ogrzewanie podłogowe, rolety elektryczne, pompy ciepła, drzwi antywłamaniowe klasy RC-4,

• Komfort życia w otoczeniu natury z uwagi na bliskość terenów zielonych, min. Parku Jana Kasprowicza, Lasu Sołtysowickiego oraz rzeki Odry, gdzie znajdują się liczne ścieżki rowerowe. Tereny zielone zapewnią aktywność sportową, jak i odpoczynek.

Inwestycja Apartamenty Kasprowicza znajduje się na Karłowicach, al. Jana Kasprowicza 99 (3.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Triada Dom Sp.j.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kasprowicza w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 59 do 128 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Triada Dom Sp.j. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (5 miejsc)

W inwestycji znajduje się 7 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja

Karłowice znajdują się w sercu historycznego Wrocławia, co sprawia, że są doskonałym miejscem do życia zarówno dla osób szukających miejsca dobrze skomunikowanego z centrum miasta, jak i ceniących sobie bliskość zielonych terenów. Inwestycja „Kasprowicza” znajduje się ok. 5 km od Rynku oraz 750 m od terenów nad Odrą.

• Rozwinięta infrastruktura otoczenia : Park Handlowy Długosza 66, Centrum Handlowe Korona, Centrum Handlowe Młyn, Centrum Handlowe Marino, sklepy, kawiarnie, pizzerie, przychodnia, apteka, sklepy: m.in. Kaufland, Lidl, Aldi, Biedronka, T&J Delikatesy, Żabka, szkoły, przedszkola publiczne i niepubliczne, żłobek prywatny.

• Bliskość terenów rekreacyjnych m. in. Park Jana Kasprowicza i Las Sołtysowicki, w tym ścieżek rowerowych oraz zielonych wałów dorzecza Odry wraz z infrastrukturą w postaci beach barów,

• W pobliżu m. in. zabytkowa wieża ciśnień przy pl. Daniłowskiego oraz budynek dawnego zakonu urszulanek przy al. Kasprowicza,

• Lokalizacja nieopodal: Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki,

• W odległości ok. 160 m są przystanki autobusowe linii: 116, 119, 246 oraz A. Linie tramwajowe przy pl. Kromera: 6, 11, 14, 15 i 23.

• W odległości ok. 5 km znajduje się Autostradowa Obwodnica Wrocławia (A8) oraz droga ekspresowa S5, zapewniający dojazd do wielu dzielnic Wrocławia oraz wyjazd w kierunku Poznania i Warszawy lub autostrady A4.

• W odległości ok. 2,5 km stacja kolejowa PKP Wrocław Sołtysowice.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kasprowicza?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kasprowicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1910 metrów od inwestycji Apartamenty Kasprowicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Sołtysowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kasprowicza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kasprowicza znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 1 w odległości 183 m, przedszkole w odległości 196 m, Punkt Przedszkolny "Mali Zdobywcy" w odległości 198 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Kasprowicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Indywidualna Praktyka Lekarska Grażyna Król w odległości 535 m, EVADENT w odległości 598 m, Przychodnia Dla Rodziny w odległości 601 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kasprowicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 153 m znajduje się Piekarnia i cukiernia "Karłowice", w odległości 207 m znajduje się Biedronka, w odległości 272 m znajduje się Delikatesy T&J.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kasprowicza w odległości 51 m znajduje się boisko / kort, w odległości 60 m znajduje się boisko / kort, w odległości 63 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 09.04.2024
Data aktualizacji: 13.05.2024
Triada Dom Sp.j. logo

Triada Dom Sp.j.

Adres biura sprzedaży:

ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023