Mieszkania ul. Sportowa

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mieszkania ul. Sportowa dostępnych jest 5 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 52 do 55 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Mieszkania przy ul. Sportowej w Mszczonowie to kolejny projekt inwestycyjny firmy deweloperskiej CSB Nieruchomości. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Mszczonowa, w bezpośrednim sąsiedztwie domu kultury i kina, w odległości kilku minut od szkoły i basenów termalnych. To 5 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w każdym budynku znajdują się 2 mieszkania. Każdy lokal posiada oddzielne wejście. Mieszkania znajdują się na 2 poziomach – na parterze lub na piętrze. Do mieszkań znajdujących się na parterze oprócz tarasu przynależy również zielony ogródek. Z kolei atutem mieszkań na piętrze oprócz balkonu jest dodatkowa powierzchnia na poddaszu do indywidualnego wykorzystania i aranżacji.

Do wybudowania mieszkań zostaną użyte wysokiej jakości materiały budowlane oraz zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in.: trzyszybowe okna czy kocioł gazowy dwufunkcyjny. Dzięki tym rozwiązaniom mieszkania przy ul. Sportowej będą energooszczędne co przełoży się na koszty codziennej eksploatacji i użytkowania.

Na terenie inwestycji zaprojektowano również miejsca postojowe dla samochodów osobowych – miejsce postojowe dla lokalu. Inwestycja będzie ogrodzona.

Inwestycja Mieszkania ul. Sportowa znajduje się w Mszczonowie, ul. Sportowa (26.7 km od Rawy Mazowieckiej), jest realizowana przez CSB Nieruchomości.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania ul. Sportowa w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 52 do 55 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców CSB Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat żyrardowski znajduje się w zachodniej części województwa mazowieckiego, pomiędzy aglomeracjami: warszawską i łódzką. Na obszar o powierzchni prawie 533 km2 składają się miasta: Żyrardów i Mszczonów oraz gminy wiejskie: Radziejowice, Puszcza Mariańska i Wiskitki. Powiat zamieszkuje ponad 76,5 tys. osób, zaś do obiektów mieszkalnych należą: wille, domy jedno- i wielorodzinne oraz niskie bloki. Zabytki to: postindustrialne budynki w centrum Żyrardowa oraz okoliczne dworki i pałace, np. Dworek państwa Czarneckich w Mszczonowie czy Pałac w Osuchowie. W powiecie zlokalizowanych jest wiele firm, min. Stabar, FM Polska, Knauf Pack, a kompleksami handlowo-usługowymi są 2 galerie handlowe w Żyrardowie. W obrębie powiatu znajdują się tereny parku krajobrazowego, 5 rezerwatów przyrody, zaś obiektami sportowo-rekreacyjnymi są: Aqua Żyrardów i Termy Mszczonów. Przez powiat przebiega trasa E67, autostrada A2 oraz drogi krajowe: nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka) i nr 70 (Łowicz – Zawady).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania ul. Sportowa?

Przez powiat żyrardowski przebiega trasa europejska E67, autostrada A2, tranzytowa trasa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka) i arteria nr 70, która łączy Łowicz z drogą S8 w Zawadach. Przez teren powiatu prowadzą linia kolejowe: Warszawa – Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa – Katowice – Kraków. Komunikację z Warszawą umożliwia droga wojewódzka nr 719, a środkami transportu publicznego są: autobusy PKS, prywatne busy oraz pociągi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania ul. Sportowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Mieszkania ul. Sportowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania ul. Sportowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania ul. Sportowa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Smerfolandia w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa im.Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania ul. Sportowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Karol, w odległości 480 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania ul. Sportowa w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie.

Data publikacji: 14.11.2022
Data aktualizacji: 10.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Mszczonowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: