ul. Podklasztorna - Podkarczówka

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Podklasztorna 105

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 192 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ul. Podklasztorna - Podkarczówka

3 zdjęcia

ul. Podklasztorna - Podkarczówka
ul. Podklasztorna - Podkarczówka
ul. Podklasztorna - Podkarczówka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

mieszana

Elewacja

całkowicie wykończoną elewację zewnętrzną budynku, styropian gr. 16 cm, tynk cienkowarstwowy, malowany lub barwiony w masie w kolorach pastelowych

Stolarka okienna

okna PCV - dwuszybowe, w kolorze białym, współczynnik przenikania Uc<1,3

Balkony

wylewka cementowa przygotowana do ułożenia płytek gresowych

Posadzka

wylewka cementowa przygotowana do ułożenia warstwy wykończeniowej, wykonana na jednym poziomie w obrębie lokalu

Ściany

ściany konstrukcyjne gr. 24 cm z silikatów ściany działowe gr. 8 cm, 12 cm z silikatów stropy żelbetowe wylewane na mokro

Parapety wewnętrzne

parapety wewnętrzne z konglomeratu

Instalacje

instalację C.O. z kompaktowymi grzejnikami i opomiarowaniem, zasilane z kotłowni gazowej zlokalizowanej w przyziemiu budynku instalację wodną w łazienkach i kuchni z opomiarowaniem w szachcie na klatce schodowej instalację kanalizacyjną w łazienkach i kuchni instalację elektryczną z osprzętem bez opraw oświetleniowych + gniazdo do zasilania płyty kuchennej i piekarnika instalację telefoniczną doprowadzoną do skrzynki przyłączeniowej - 1 gniazdo w przedpokoju instalację telewizyjną doprowadzoną do skrzynki przyłączeniowej - 1 gniazdo w pokoju dziennym domofon (furtka wejściowa + wejścia do klatek schodowych)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (22)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc) .
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc) : Cena: 27000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa Condite Development SKA zlokalizowana jest przy ulicy Podklasztornej w Kielcach, u podnóża wzgórza Karczówka, w rejonie nowego osiedla „Panorama”.

To jeden z bardziej popularnych terenów do zamieszkania w Kielcach. Ta lokalizacja inwestycji gwarantuje dogodną komunikację z centrum miasta i trasami wylotowymi.

W pobliżu budynku znajdują się m.in.: przedszkole, szkoła podstawowa, liczne punkty handlowo-usługowe, poczta, placówki bankowe i przychodnie, supermarkety osiedlowe.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością docenią możliwość korzystania z atrakcyjnych terenów spacerowych, z pobliskich ścieżek rowerowych i terenów rekreacyjnych w rejonie wzgórza Karczówki.

W nowym, 2-piętrowym budynku oferujemy 24 lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni: od 28 m kw. do 70 m kw. Parterowe mieszkania dają komfort korzystania z przestronnych tarasów o południowej ekspozycji. Budynek będzie wyposażony w dwie cichobieżne windy, pozwalające na swobodną komunikację z garażu do mieszkań na wszystkich kondygnacjach. Dla każdego z mieszkań oferujemy podziemny garaż lub miejsce postojowe na zewnątrz.

Dla zapewnienia komfortu mieszkańców teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią ogrodową i elementami małej architektury. Cała posesja będzie ogrodzona i wyposażona w domofon.

Inwestycja ul. Podklasztorna - Podkarczówka znajduje się w Kielcach, ul. Podklasztorna 105 (2.5 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Condite Sp. z o.o. Development S.K.A.

Inwestycja ul. Podklasztorna - Podkarczówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ul. Podklasztorna - Podkarczówka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Condite Sp. z o.o. Development S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ul. Podklasztorna - Podkarczówka?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Podklasztorna - Podkarczówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji ul. Podklasztorna - Podkarczówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podklasztorna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ul. Podklasztorna - Podkarczówka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Podklasztorna - Podkarczówka znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH „EDUKATOR” W KIELCACH w odległości 380 m, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH „EDUKATOR” W KIELCACH w odległości 380 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Kielcach-Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Podklasztorna - Podkarczówka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Podklasztorna - Podkarczówka w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Hala Sportowa w Kielcach.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Kielcach

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: