Kamienica 38

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCo-invest sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 799 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Piotrkowska 44(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Piotrkowska 44 (1.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 900/m2
  Piotrkowska 44
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 145
  Powierzchnia: 26 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 105 ofert
  Vision Development
 • Kopernika 15(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kopernika 15/17 (0.6 km od centrum Łodzi)
  Kopernika 15
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 25 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 36 ofert
  Vision Development
 • Osiedle Nova Lipova(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa 59 (1.1 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 750/m2
  Osiedle Nova Lipova
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 43 - 63 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 2 oferty
  Esembla Group Sp. j.

Opis Inwestycji

Kamienica 38 przechodzi gruntowny remont – zyska nowoczesne rozwiązania dzięki którym będzie się w niej wygodniej i taniej mieszkało. Na 5 kondygnacjach znajdować się będzie 25 mieszkań. Na dolnych piętrach będą to kawalerki i dwupokojowe małe mieszkania. Na poddaszu przestronne dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym i tarasami. Budynek zostanie wyposażony w windę.Wierzymy, że dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz starannie dobranym rozwiązaniom projektowym zaproponowanym przez łódzkie biuro architektoniczne DIEHL Architekci, projekt Kamienica 38 stanie się interesującą dla łodzian ofertą mieszkaniową.

Inwestycja Kamienica 38 znajduje się w Śródmieściu, ul. Wólczańska 38 (0.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Co-invest sp. z o.o..

Inwestycja Kamienica 38 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica 38 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Co-invest sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienica 38

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica 38 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Kamienica 38 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościuszki - Zielona.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica 38 znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Łodzi w odległości 70 m, Przedszkole Miejskie Nr 54 w odległości 180 m, SEKA S.A. w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica 38 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Salve w odległości 330 m, NZOZ Centrum Medicus w odległości 420 m, MEDAX w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica 38 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Tesco, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica 38 w odległości 190 m znajduje się WakeUp Fitness, w odległości 290 m znajduje się Instytut Krav Maga, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.03.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie