Villa Merkury

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Narwik, oferowane bezpośrednio przez

City Villa sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Merkury

3 zdjęcia

Villa Merkury
Villa Merkury
Villa Merkury

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (39): cena: 3500 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc) : Miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie 28 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Villa Merkury to oaza ciszy i spokoju położona w samym sercu Bemowa. Nowa, kameralna inwestycja licząca zaledwie 53 lokale mieszkalne o najbardziej pożądanych metrażach od 37 do 106 m2 sprawia, że każdy znajdzie tu swoje miejsce na ziemi. Komfortowe rozkłady mieszkań 2-5 pokojowych w projekcie, który wyróżnia jasny i nowoczesny budynek oraz spójna architektura.

Na parterach znajdować się będą funkcjonalne ogródki, przynależne do mieszkań, na ostatniej kondygnacji zaś, zaprojektowane zostały z ogromną starannością przestronne tarasy, na których z przyjemnością będzie można wypić poranną kawę w słoneczny wiosenny poranek. Zabudowę ukształtowano w sposób umożliwiający optymalne zagospodarowanie działki. W trosce o najmłodszych mieszkańców, na terenie inwestycji zaplanowany został plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Villa Merkury znajduje się na Górcach, ul. Narwik 18 (8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Villa sp. z o.o.

Inwestycja Villa Merkury została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Merkury nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Villa sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc)

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich cena: 3500 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, centra handlowe oraz punkty usługowe, dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z istniejącej już infrastruktury, mając ją na wyciągnięcie ręki. Dostęp do rozbudowanej sieci komunikacyjnej sprawia, że inwestycja nabiera znacznej atrakcyjności. Zaledwie 350 metrów dzieli nas od planowanej stacji metra Lazurowa, kilkaset metrów od trasy S8 oraz ok. 100 metrów od najbliższego przystanku autobusowego. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja: bliskość licznych terenów zielonych, parków, lasów oraz Aleja Sportów Miejskich Bemowo to idealne rozwiązanie dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Merkury?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Merkury mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1340 metrów od inwestycji Villa Merkury znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Merkury znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Merkury znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 305 m, Mini Żłobek - filia Żłobka nr 40 w odległości 344 m, Przedszkole "Puchatek" w odległości 374 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Merkury jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: TS Klinika centrum leczenia przeciwzakrzepowego w odległości 259 m, Fachowy Dentysta - centrum stomatologii w odległości 429 m, Stomatolog - Fabdent w odległości 639 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Merkury składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 118 m znajduje się Żabka, w odległości 141 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 317 m znajduje się Delikatesy Rasta.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Merkury w odległości 528 m znajduje się Aleja Sportów Miejskich, w odległości 539 m znajduje się boisko / kort, w odległości 577 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 10.09.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: