Villa Merkury

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez City Villa sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 165 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Merkury II(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik 24A (8.1 km od centrum Warszawy)
  Villa Merkury II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 36 - 110 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  City Villa sp. z o.o.
 • Osiedle Coopera(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Gen. M. Coopera (8.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 045/m2
  Osiedle Coopera
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 45 - 95 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Unidevelopment S.A.
 • Osiedle Premium(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Premium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 57 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Villa Merkury to oaza ciszy i spokoju położona w samym sercu Bemowa. Nowa, kameralna inwestycja licząca zaledwie 53 lokale mieszkalne o najbardziej pożądanych metrażach od 37 do 106 m2 sprawia, że każdy znajdzie tu swoje miejsce na ziemi. Komfortowe rozkłady mieszkań 2-5 pokojowych w projekcie, który wyróżnia jasny i nowoczesny budynek oraz spójna architektura.Na parterach znajdować się będą funkcjonalne ogródki, przynależne do mieszkań, na ostatniej kondygnacji zaś, zaprojektowane zostały z ogromną starannością przestronne tarasy, na których z przyjemnością będzie można wypić poranną kawę w słoneczny wiosenny poranek. Zabudowę ukształtowano w sposób umożliwiający optymalne zagospodarowanie działki. W trosce o najmłodszych mieszkańców, na terenie inwestycji zaplanowany został plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Villa Merkury znajduje się na Górcach, ul. Narwik 18 (8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Villa sp. z o.o..

Inwestycja Villa Merkury została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Merkury pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 107 metrów kwadratowych w cenie od 7 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Villa sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc)

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich cena: 3500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (39): cena: 3500 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc): Miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie 28 000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Villa Merkury

W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, centra handlowe oraz punkty usługowe, dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z istniejącej już infrastruktury, mając ją na wyciągnięcie ręki. Dostęp do rozbudowanej sieci komunikacyjnej sprawia, że inwestycja nabiera znacznej atrakcyjności. Zaledwie 350 metrów dzieli nas od planowanej stacji metra Lazurowa, kilkaset metrów od trasy S8 oraz ok. 100 metrów od najbliższego przystanku autobusowego. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja: bliskość licznych terenów zielonych, parków, lasów oraz Aleja Sportów Miejskich Bemowo to idealne rozwiązanie dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Villa Merkury znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NARWIK 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Villa Merkury znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 40 Oddział w odległości 350m, Puchatek. Przedszkole niepubliczne w odległości 400m, Akademia Lwa - szkoła sztuk walki w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Salon Experience - Fryzjer Manicure Pedicure Kosmetyka, w odległości 150 m znajduje się BRM. Dermatologia. Rejman-Majewska B., w odległości 200 m znajduje się Lorey Studio Urody.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1200 m znajduje się Teatr Go , w odległości 1400 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Bogurodzicy Maryi, w odległości 1400 m znajduje się Sala Widowiskowo - Kinowa Klubu Wat.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Exo Fitness, w odległości 300 m znajduje się Fitness Club "Butterfly", w odległości 450 m znajduje się Green Rabbit Ogrody.

Data publikacji: 14.07.2016

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie