Quarta - Apartamenty Ursynów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCity Homes Sp.z.o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 648 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Poloneza(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Poloneza (9.2 km od centrum Warszawy)
  Poloneza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 58 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Arche Sp. z o.o.
 • Zięby III(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Zięby 40A (8.9 km od centrum Warszawy)
  Zięby III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 123 m2
  Liczba pokoi: 3
  Arche Sp. z o.o.
 • Zakątek Cybisa(2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Ursynów Północny, ul. Cybisa 1 (8.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 150 brutto/m2
  Zakątek Cybisa
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 116
  Powierzchnia: 32 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 71 ofert
  PROFBUD

Opis Inwestycji

Quarta Apartamenty Ursynów to luksusowy projekt apartamentów który powstaje w zielonej części Ursynowa przy ul. Wędrowców 14. Elegancja, która przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia to efekt inspiracji najnowszymi światowymi trendami w budownictwie.Nowoczesny wygląd uzyskaliśmy dzięki połączeniu geometrycznej precyzji, ostrych krawędzi oraz swobodnie biegnącej linii załamań, wariacji i powtórzeń. Zwieńczeniem tak pomyślanej architektury jest elewacja, która swoje szczególne walory estetyczne zawdzięcza wykorzystanym materiałom. Drewniane i metalowe wykończenia oraz szklane balustrady dopełniają wizerunek QUARTY jako miejsca wyznaczającego zupełnie nowe standardy na rodzimym rynku mieszkaniowym.Apartamenty zaprojektowano z podziałem na strefę dzienną i sypialną. Na poziomie parteru każdy posiada elegancki ogród, na poziomie piętra – przestronną loggię, a na ostatniej kondygnacji – taras. W apartamentach możliwa jest instalacja kominka opalanego drewnem.

Inwestycja Quarta - Apartamenty Ursynów znajduje się na Pyrach, ul. Wędrowców 14 (10.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Homes Sp.z.o.o. Sp. k..

Inwestycja Quarta - Apartamenty Ursynów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań w tym 52 lokale typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od null do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Quarta - Apartamenty Ursynów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 98 do 120 metrów kwadratowych w cenie od 8 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Homes Sp.z.o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Quarta - Apartamenty Ursynów

Lokalizacja tuż obok urokliwego Stawu Krosno i w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego doskonale pasują do kameralnego charakteru naszej inwestycji, stanowiąc przy tym idealną przestrzeń do joggingu czy relaksujących spacerów. Lokalizacja QUARTY to atut, dzięki któremu można korzystać z komfortu życia w mieście i delektować się bliskością przyrody.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Quarta - Apartamenty Ursynów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Quarta - Apartamenty Ursynów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żołny 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Quarta - Apartamenty Ursynów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Chatka Skrzatka w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Quarta - Apartamenty Ursynów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 360 m.

Data publikacji: 14.09.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie