Przy placu Kasztelańskim

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Powstańców Śląskich 42

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 127 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy placu Kasztelańskim

4 zdjęcia

Przy placu Kasztelańskim
Przy placu Kasztelańskim
Przy placu Kasztelańskim
Przy placu Kasztelańskim

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (36 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Niepowtarzalna lokalizacja w centrum Bemowa.Inwestycja przy ul. Powstańców Śląskich 42 , to kameralny czterokondygnacyjny budynek mieszkalny wraz z dwupoziomowym garażem podziemnym. To wyjątkowa lokalizacja zapewniająca prestiż oraz poczucie wyjątkowości w związku z możliwością zamieszkania w okolicy o charakterze osiedla domów jednorodzinnych. To nietypowe ,oryginalne rozwiązania architektoniczne i najwyższej jakości materiały wykończeniowe. To w reszcie miejsce z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej (linie tramwajowe, autobusowe, w planach II linia metra) , gdzie dostęp do pełnej infrastruktury miasta nie nastręcza najmniejszego problemu.• Budynek czterokondygnacyjny – 24 lokale mieszkalne• Dwupoziomowy parking podziemny – 36 miejsc parkingowych• Winda obsługująca dwa poziomy garażowe i cztery mieszkalne• Nowoczesne systemy grzewcze zasilane przez SPEC • Najwyższej jakości materiały wykończeniowe• Elewacja z zastosowaniem kamienia naturalnego• Udogodnienia dla osób niepełnosprawnychChętnie udzielimy wszelkich, niezbędnych informacji. Wystarczy, że wyślą Państwo zapytanie poprzez stronę RynekPierwotny.com albo zadzwonią bezpośrednio do Naszego Biura Sprzedaży. Prosimy także powołać się na portal RynekPierwotny.com :) + 48 512 – 483 – 824.Zapraszamy!

Inwestycja Przy placu Kasztelańskim znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Powstańców Śląskich 42 (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Homes Sp.z.o.o. Sp. k.

Inwestycja Przy placu Kasztelańskim została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy placu Kasztelańskim nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Homes Sp.z.o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (36 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w wraszawskiej dzielnicy Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 42.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy placu Kasztelańskim?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy placu Kasztelańskim mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Przy placu Kasztelańskim znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Kasztelański 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy placu Kasztelańskim znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy placu Kasztelańskim znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Nasz Domek w odległości 360 m, Przedszkole417 w odległości 420 m, Zespół Szkół STO w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy placu Kasztelańskim składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy placu Kasztelańskim w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Gazowniczy Klub Sportowy ŚWIT Warszawa, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jelonkach Północnych

Oferty na Jelonkach Północnych

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: