Casa Feliz etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCasa Feliz sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1743 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Casa Feliz etap II

Najbliższe inwestycje

 • Żmujdzka(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Żmujdzka (2.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 350/m2
  Żmujdzka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 68 - 104 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.
 • 29. Aleja(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, al. 29 listopada (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 425/m2
  29. Aleja
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 32 - 58 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Grupa BUMA
 • Turystyczna 15(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Turystyczna 15 (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 750/m2
  Turystyczna 15
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 42 m2
  Liczba pokoi: 2
  Grupa Deweloperska START

Opis Inwestycji

Casa Feliz etap II

Casa Feliz znaczy w języku portugalskim Szczęśliwy Dom. Właśnie taki szczęśliwy dom chce zbudować na krakowskim Żabińcu grupa doświadczonych portugalskich inwestorów znanych w Krakowie między innymi z realizacji projektu mieszkaniowego Rua Bonita przy ul Ślicznej (www.ruabonita.pl).Inwestycja składa się z kilku etapów. Aktualnie w ofercie, oprócz mieszkań etapu II, znajdują się również ostatnie gotowe mieszkania w Casa Feliz etap I oraz Casa Feliz etap III (termin realizacji to 2017 r.).Atrakcyjna lokalizacja osiedla łączy w sobie bliskość ścisłego centrum miasta, dobrą komunikację z pozostałym dzielnicami, bogate zaplecze usługowe oraz, co zaskakujące spokój i ciszę. To sprawia, że jest to doskonałe miejsce do życia.Nowoczesny projekt zwraca uwagę elegancką prostotą, połączoną umiejętnie z przyjaznymi dla mieszkańców rozwiązaniami funkcjonalnymi. Podwórka otwierają się na południe, dzięki temu do środka wprowadzają dużo światła i słońca. Są zaprojektowane jako pełne zieleni „miejskie ogrody”. Latem mają zapewnić mieszkańcom ochronę przed upałem, nadmiernym nasłonecznieniem i przegrzewaniem pomieszczeń. Jesienią i zimą, gdy opadną liście, promienie słoneczne będą miały łatwy dostęp do wnętrz.Wszystkie mieszkania mają dostęp do licznych balkonów i tarasów. Drewniana obudowa balkonów, częściowo ażurowa, nadaje budynkom indywidualnego charakteru, a kontrastując z jasnym tynkiem ścian, budzi skojarzenia z nowoczesną architekturą skandynawską. To ciepły dom, do którego chce się wracać.Dla mieszkań w części parterowej wydzielono prywatne tarasy i zielone ogródki, znajdujące się ponad poziomem ogólnodostępnych ciągów komunikacyjnych. Zieleń jest ważnym elementem małej architektury osiedla. Plany przewidują stworzenie terenów rekreacji dla mieszkańców i zagospodarowanie ich trawnikami i krzewami.Struktura mieszkań została zróżnicowana zarówno pod względem ich wielkości jak i układu funkcjonalnego. Konstrukcja budynku pozwala na elastyczną i alternatywną ich aranżację dostosowaną do indywidualnych gustów, przyzwyczajeń i potrzeb przyszłych mieszkańców. Mieszkania mają dostęp do licznych balkonów i tarasów, a te zlokalizowane na parterze do prywatnych zielonych ogródków, znajdujących się ponad poziomem ogólnodostępnych ciągów komunikacyjnych.Klatki schodowe i krótkie korytarze są dobrze oświetlone światłem dziennym i będą miały wysoki standard wykończenia.W przestrzeni garażu podziemnego znajdują się miejsca postojowe dla samochodów, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne.

Inwestycja Casa Feliz etap II znajduje się na Prądniku Białym, ul. Żabiniec (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Casa Feliz sp. z o.o..

Inwestycja Casa Feliz etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 112 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Casa Feliz etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Casa Feliz sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 40 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 112 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (40).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Casa Feliz etap II

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 500 metrów od inwestycji Casa Feliz etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Uniwersytet Rolniczy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Casa Feliz etap II znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 100m, Prywatne Przedszkole "Malinka" w odległości 500m, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 62 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się MASZACHABA SP. Z O.O. CENTRUM MEDYCZNE, w odległości 600 m znajduje się PLUS. APTEKA, w odległości 750 m znajduje się EXPEDITE. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się AP Kraków, w odległości 400 m znajduje się BANK PEKAO S.A. BANKOMAT, w odległości 450 m znajduje się PKO BANK POLSKI. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, w odległości 1000 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA, w odległości 1100 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA.

Data publikacji: 13.03.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie