Zbójnicka II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zbójnicka, oferowane bezpośrednio przez

Caro Development Polska Sp. J.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Zbójnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zbójnicka IIZbójnicka II

4 zdjęcia

Zbójnicka II
Zbójnicka II
Zbójnicka II
Zbójnicka II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 29 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 76,49 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zbójnicka II na Gumieńcach, przy ul. Zbójnickiej (4,8 km od centrum Szczecina). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Caro Development Polska Sp. J. Planowany termin oddania do użytkowania to IV kwartał 2022 r.

Cała inwestycja składa się z 29 budynków jednorodzinnych, w których łącznie znajduje się 29 nowych mieszkań. Aktualna oferta sprzedażowa obejmuje 8 budynków 2-kondygnacyjnych, każdy o powierzchni ok. 76,49 m².

Nowe mieszkanie oznaczone numerem 29 jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają 2,60 m wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, otwarta kuchnia, 2 łazienki. Do każdego mieszkania przynależy ogródek i nieużytkowy strych. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Caro Development Polska Sp. J. przewidział 1-2 miejsca postojowe.

Osiedle domów Zbójnicka II to doskonały wybór dla tych, którzy mieszkając w mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Inwestycję zlokalizowano w miejscu, gdzie zapewniony jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych oraz bogatej infrastruktury handlowej, usługowej, społecznej i rekreacyjno-wypoczynkowej. Kameralną atmosferę osiedla tworzy niska zabudowa, na którą składa się 29 domów w zabudowie szeregowej. Nowoczesna bryła i kolorystyka zabudowy wpisuje się w aktualne trendy rozwiązań architektonicznych, zapewniając jednocześnie ponadczasowość formy. Komfortowe, słoneczne mieszkania oferowane w ramach inwestycji Zbójnicka II zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami, mając na uwadze funkcjonalność rozwiązań, a co za tym idzie - wygodę mieszkańców i możliwość dostosowania pomieszczeń do indywidualnych potrzeb. Teren, na którym zlokalizowana będzie inwestycja zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę z domofonem. Dodatkowo standard osiedla podnoszą przewidziane w ramach zagospodarowania terenu nasadzenia drzew, a także energooszczędne oświetlenie.

Sprzedaż rozpoczynamy w grudniu 2021r.

Inwestycja Zbójnicka II znajduje się na Gumieńcach, ul. Zbójnicka (4.8 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Caro Development Polska Sp. J.

Inwestycja Zbójnicka II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 29 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zbójnicka II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Caro Development Polska Sp. J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zbójnicka II?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zbójnicka II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1404 metrów od inwestycji Zbójnicka II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Gumieńce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zbójnicka II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zbójnicka II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 16 w odległości 745 m, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego w odległości 888 m, Przedszkole Publiczne nr 51 "Pingwinek" w odległości 906 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zbójnicka II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prenatal Med w odległości 375 m, Przychodnie Medycyny Rodzinnej w odległości 857 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zbójnicka II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 556 m znajduje się Anusia, w odległości 757 m znajduje się Żabka, w odległości 763 m znajduje się Asprod Drive thru.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zbójnicka II w odległości 232 m znajduje się Fit town, w odległości 432 m znajduje się boisko / kort, w odległości 489 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.03.2021
Data aktualizacji: 27.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: