Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 48,78 m² - numer B3

4.54% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Kraków, Prądnik Biały, ul. Zygmunta Glogera 42gInwestycja: Glogera ParkDeweloper: Budopol Sp. z o.o.

Glogera Park

5 zdjęć

Glogera Park
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
48,78 m²
Piętro:
Parter
Strona świata:
północ, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca): Obowiązkowy zakup 1 miejsca
Komórki lokatorskie
dostępne (24): od 3,3 m2 do 4,7 m2. Zakup dowolny
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Udogodnienia
internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
rezerwacja bez warunków
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Lokalizacja inwestycji Glogera Park

Transport

Glogera NŻ - 300 m

Sklepy

Supermarket - 350 m

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Glogera Park na Prądniku Białym, ul. Zygmunta Glogera 42g (4.3 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Budopol Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 44 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 35 ofert o powierzchni od 31 do 68 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Glogera Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B3 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 291 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców Budopol Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweOgródek

GLOGERA PARK - Idealne miejsce dla miłośników natury

Glogera Park - TWOJA ENKLAWA SPOKOJU

Zamieszkaj w kameralnej inwestycji przy ulicy Glogera i znajdź swoje miejsce na ziemi. Oczekiwania dotyczące życia w dużym mieście w ostatnich czasach coraz dynamiczniej się przeobrażają. Mieszkanie w dobrej wielkomiejskiej lokalizacji nie oznacza już tylko łatwego dostępu do rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego, restauracji, kin, teatrów, dużego wyboru wśród placówek edukacyjnych oraz łatwej komunikacji z miejscem pracy, nawet jeśli znajduje się ono kilka dzielnic od miejsca zamieszkania. Dziś coraz częściej, współcześni mieszkańcy nawet największych metropolii poszukują jeszcze jednego… łatwego dostępu do terenów zielonych i możliwości spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Styl życia preferujący aktywne spędzanie wolnego czasu w przyrodzie, rekreację na świeżym powietrzu w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania wymaga znalezienia odpowiedniego miejsca zamieszkania. Znalezienie lokum, które oprócz prywatnej oazy spokoju, miejsca odpoczynku i bezpiecznego domu rodzinnego, będzie także wygodną bazą wypadową do organizowania wieczek i mikro podróży to poważne wyzwanie.

Glogera Park - ZAMIESZKAJ WŚRÓD ZIELENI

Inwestycję GlogeraPark.pl tworzą zaledwie dwa budynki w niskiej zabudowie wielorodzinnej, funkcjonalnie połączone podziemnym wielostanowiskowym garażem podziemnym. W każdym z budynków przewidziano pomieszczenia techniczne i komórki lokatorskie.

W ofercie znajdują się łącznie 44 mieszkania. Mieszkańcy parterów mogą cieszyć się ogródkami, które przynależą do ich mieszkań. Do ogrzania pomieszczeń służy wspólna kotłownia gazowa. Wokół budynków zostały zaprojektowane tereny zielone.

Inwestycja wybudowana została z zasadami budownictwa „bez barier” czyli dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkania na parterze są dostosowane do ich potrzeb, przewidziane zostały naziemne miejsca postojowe, wokół nie ma żadnych przeszkód architektonicznych ani terenowych uniemożliwiających swobodne poruszanie się po terenie.

Więcej informacji na stronie inwestycji: https://glogerapark.pl/

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Glogera Park, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 19 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 10.05.2021
Data aktualizacji: 24.09.2021
Budopol Sp. z o.o. logo

Budopol Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Słowackiego 39, 31-159 Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: