Glogera Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zygmunta Glogera, oferowane bezpośrednio przez

Budopol Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Zygmunta Glogera 42g

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1263 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Glogera Park

5 zdjęć

Glogera Park
Glogera Park
Glogera Park
Glogera Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 321 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24): od 3,3 m2 do 4,7 m2. Zakup dowolny

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca) : Obowiązkowy zakup 1 miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

GLOGERA PARK - Idealne miejsce dla miłośników natury

Glogera Park - TWOJA ENKLAWA SPOKOJU

Zamieszkaj w kameralnej inwestycji przy ulicy Glogera i znajdź swoje miejsce na ziemi. Oczekiwania dotyczące życia w dużym mieście w ostatnich czasach coraz dynamiczniej się przeobrażają. Mieszkanie w dobrej wielkomiejskiej lokalizacji nie oznacza już tylko łatwego dostępu do rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego, restauracji, kin, teatrów, dużego wyboru wśród placówek edukacyjnych oraz łatwej komunikacji z miejscem pracy, nawet jeśli znajduje się ono kilka dzielnic od miejsca zamieszkania. Dziś coraz częściej, współcześni mieszkańcy nawet największych metropolii poszukują jeszcze jednego… łatwego dostępu do terenów zielonych i możliwości spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Styl życia preferujący aktywne spędzanie wolnego czasu w przyrodzie, rekreację na świeżym powietrzu w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania wymaga znalezienia odpowiedniego miejsca zamieszkania. Znalezienie lokum, które oprócz prywatnej oazy spokoju, miejsca odpoczynku i bezpiecznego domu rodzinnego, będzie także wygodną bazą wypadową do organizowania wieczek i mikro podróży to poważne wyzwanie.

Glogera Park - ZAMIESZKAJ WŚRÓD ZIELENI

Inwestycję GlogeraPark.pl tworzą zaledwie dwa budynki w niskiej zabudowie wielorodzinnej, funkcjonalnie połączone podziemnym wielostanowiskowym garażem podziemnym. W każdym z budynków przewidziano pomieszczenia techniczne i komórki lokatorskie.

W ofercie znajdują się łącznie 44 mieszkania. Mieszkańcy parterów mogą cieszyć się ogródkami, które przynależą do ich mieszkań. Do ogrzania pomieszczeń służy wspólna kotłownia gazowa. Wokół budynków zostały zaprojektowane tereny zielone.

Inwestycja wybudowana została z zasadami budownictwa „bez barier” czyli dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkania na parterze są dostosowane do ich potrzeb, przewidziane zostały naziemne miejsca postojowe, wokół nie ma żadnych przeszkód architektonicznych ani terenowych uniemożliwiających swobodne poruszanie się po terenie.

Więcej informacji na stronie inwestycji: https://glogerapark.pl/

Inwestycja Glogera Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Zygmunta Glogera 42g (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Budopol Sp. z o.o.

Inwestycja Glogera Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Glogera Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budopol Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie od 3,3 m2 do 4,7 m2. Zakup dowolny.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Glogera Park?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Glogera Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2166 metrów od inwestycji Glogera Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów tor 304.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Glogera Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Glogera Park znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lokomotywa w odległości 454 m, przedszkole w odległości 788 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 848 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Glogera Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Sigma-Med w odległości 872 m, NZOZ Hipokrates-II w odległości 878 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Glogera Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 392 m znajduje się Lidl, w odległości 397 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Glogera Park w odległości 606 m znajduje się boisko / kort, w odległości 880 m znajduje się boisko / kort, w odległości 905 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.05.2021
Data aktualizacji: 26.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: